Jump to content
BulForum.com

The Best Game For 2003


Lg-Badluck

What's you favorite game?  

26 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Za men nai-dobrata shte e HL2, zashtoto znam che xorata ot Valve (developers of the game) shte ni iznenadat ne samo s neveroqten scenarii, no i sas super qk action. Gledal sam trailer-a na HL2 (i go uploadvam v momenta shte mi otneme nqkolko dena) ot E3 tazi godina i smqtam, che nqma da ima konkurencia v tozi janr osven Doom3, koito shte e samo nqkakva bezumna pucalka. Igrata ima perfektna Grafika, oshte po-perfektno osvetlenie, sistema na geroite, koqto gi pravi da imat izrajenia na licata i oshte ton neshta plus tova, che ve4e ne gledat pravo napred v nqkva si to4ka, a te sledqt s o4i. Sashto A.I. shte e dosta po-dobro i da ne prodaljavam s podrobnosti, prosto smqtam 4e tazi igra shte napravi tova koeto napravi i parvia Half-Life - shte promeni napalno predstavite vi za FPS (Fisrt Person Shooter). :evil

Link to comment
Share on other sites

Не можеше ли да гласуваме за най - добра игра след като излезнат. Как да ти кажа в момента дали HL2 ще е по добра от Doom 3 без да съм ги видял. Иначе мойте предпочитания са за HL2.

 

P.S.

Защо не е включена и ET. Накрая може да излезе скрития фаворит. :woot

Link to comment
Share on other sites

Et q nqma zashtoto e Multiplyer orientirana i ne smqtam che shte ima Single za tva ne sam q vkluchil iskax da sloja i DOAX no tq e za Xbox.

 

P.S. A az HL2 vs Doom3 se znae gledai trailerite i shte razberesh! :evil

Link to comment
Share on other sites

I kakvo 6te e bezumnata pucalka na DOOM 3?Vie qvno ne sledite ni6to svyrzano s predstoq6ti igri.Za DOOM3 e obe6tano 4e 6te ima mnogo malko protivnici!Dori v alfata e trudno da nameri6 pove4e ot 2-3 zvqra ednovremenno

Link to comment
Share on other sites

Смяташ ли че от един трейлър можеш да разбереш коя игра е хубава и коя лоша. Важно е и самата игра. От една хубава графика игра не става ;) .

Link to comment
Share on other sites

A we ti, ako gledash trailer-a sha vidish koq e istinata! Plus tva Doom3 trailer-a sam go gledal i samo ekshun davat v toq trailer bez nikav siojet maina, samo trepaxa nqkvi gadini, a i igrata ne sam siguren dali sha mi varvi dobre za tva vobshte da ne govorim za Doom3 (BOZZAAA :sick ). :evil

Link to comment
Share on other sites

aue hora kak moje da obijdate igrata predi da ste q cuknali ?!?!?!!? a i ot edin trailer se subirat samo vpe4atleniq no kogata ti popadne v racete moje da kajesh 4e e boza ili ne !!!!!! i doom3 i hl2 sha sa qki no koq she e po qkata nemoga da kaja !!! no trailera na hl2 mi haresa pove4e (3te trailara :wir )

Link to comment
Share on other sites

Абе кажете ми защо и се кефите всички на ХЛ2 ?... Мен лично ме кефи Дуум3 (Все пак съм я цъкал алфата). А за HL2 нищо не мога да кажа от тея трейлъри.... BTW CS заради сюжета ли го играете че ми сравнявате игрте по сюжет? :confused

Link to comment
Share on other sites

tc tc tc golemi filosofi se iskarahte vsi4ki... ave sonic872 kvo kato si cykal alfata ve a ? az sy6to q cykah. i kvo ot tova...vaob6te ne mi haresa - super maloumie. napomni mi na stariq doom po vsi4ko. edinstvenoto ne6to koeto mi haresa e neveroqtnata mra4na atmosfera na igrata.. tova napravo me razbi ama ostanaloto si e boza. kolkoto do hl2 ..... neznam ima li smisyl da govorq... hl be6e i vse o6te e edin ot nai dobrite fps ... prosto ne pomnq druga igra da me e grabvala taka qko 4e da q prevyrtam 13 pyti podred i vseki pyt da mi e vse po kef. btw da popitam kakvo stana sas Duke Nukem Forever !?!? uj 6te6e da izliza...neznam kolko godini minaha ve4e...

Link to comment
Share on other sites

i sonic872 kato mi se peri6 s taz alfa det si q cykal neznam dali znae6 4e tova sa niva ot e3 i ni6to ne moje da se razbere ot igrata osven grafikata koqto si e fenomenalna zatova e adski rano da se davat komentari po vyprosa btw

Link to comment
Share on other sites

ne3nam napulno si prav ..... + tova ot trailerite na HL2 (te sa 3 ako iskate kajete da gi uploadna) se razbra za grafikata , shte e mnoo ditailna .....uzvu4enieto i e 15 po desetobalnata , ekshun she ima v izlishak , samo za intelekta nqmam vpe4atlenie no she i pisnat edna alpha i na neq da se nadqvame ....

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...