Jump to content
BulForum.com

купувам кубинки 45 номер


Recommended Posts

за 25 лв си готов,

Даже ще са от високите, новия модел със жълтата гума в средата на подметката дето ги дават на нашт'е за Ирак.

Чисто нови.

Ето снимка на моите, които нося:

 

boots1.jpg

 

boots2.jpg

Link to comment
Share on other sites

Сериозна ли е тая тфойта далавера с кубинките за 25 кинта, щом втори ден не си ми отговорил на PM-а. Инатересувам се от 43 и 44 номер. За бойката не съм сигуре още, но със сигурност два чифта. (един 44 и един 43)

 

ICQ: 267020331

Link to comment
Share on other sites

Ами тя е сериозна, но бройките са ограничени.

Така че който превари - той ще завари.

Ако искате може и да наддавате но само до утре защото веднъж като взема номерата - няма връщане. и ще трябва да чакате до следващия курс.

Засега утре взимам 3 чифта и ги продавам по 25 лв парчето. Който даде повече може да се сдобие с един от трите. Ако не - може да чакате неопределено време до момента в който ме отмързи и ида за още. Но да ви кажа не ми се занимава много за некви си 25 лева, така че решевайте си сами.

Link to comment
Share on other sites

sMARTBomber a 46 намира ли се? не може да не си си намерил и за тебе..когато те видях беше висок колкото мене, нищо чудно да носиш такива , така че даи и на мен ...

Link to comment
Share on other sites

@Romel

Ами аз нося 47 и направо са ми по крака тия нови модели. Много са сполучливи.

 

@xsakex

Не виждам за какво да се уговаряме, ако ще предлагаш по-висока цена и ще взимаш на някой чифта, защото предлагаш повече - поствай тук.

Засега има 3 чифта уговорени за по 25 лева.

 

Който даде повече ще вземе един от трите преди останалите. Решавайте си сами и не ме търсете в ICQ или по мейлове.

Link to comment
Share on other sites

Ok togava davam 30 kinta za 44 nomer.ama kak 6te se ugovoirim da si gi zema ako si syglasen na taq cena

OK В Понеделник ще взема един 44 за тебе, вместо един 42 за LifeFeel. Утре ще се уговорим.

Link to comment
Share on other sites

40 leva davam vednaga

ОК единия чифт на Agarvaen отива при теб. В Понеделник ще се свържем.

 

Засега въпросните 3 чифта отиват при:

  • 1 чифт - Agarvaen (25лв)
  • 2 чифт - xsakex(30лв)
  • 3 чифт - mortimus(40лв)

Ако някой ще кандидатства, още има време до утре на обяд. :)

Link to comment
Share on other sites

Добре де, щом е такава практиката ;) Значи давам 30 лева и аз за един 46 номер, а относно опцията ;) може да я направиш по твое желание

Link to comment
Share on other sites

Добре де, щом е такава практиката  ;)  Значи давам 30 лева и аз за един 46 номер, а относно опцията  ;)  може да я направиш по твое желание

ОК другия чифт на Agarvaen отива при теб. В Понеделник ще се свържем.

 

Засега въпросните 3 чифта отиват при:

  • 1 чифт - Romel (30лв)
  • 2 чифт - xsakex(30лв)
  • 3 чифт - mortimus(40лв)

Ако някой ще кандидатства, още има време до утре на обяд. :)

Link to comment
Share on other sites

ОК  другия чифт на Agarvaen отива при теб. В Понеделник ще се свържем.

 

 

Аз малко не вдянах.Сега за мен има ли кубинки или не?И има ли още "на склад",щото има доста желаещи :)

Имаш РМ.

Link to comment
Share on other sites

Аз малко не вдянах.Сега за мен има ли кубинки или не?И има ли още "на склад",щото има доста желаещи :)

Имаш РМ.

 

Засега утре взимам 3 чифта и ги продавам по 25 лв парчето. Който даде повече може да се сдобие с един от трите. Ако не - може да чакате неопределено време до момента в който ме отмързи и ида за още.
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...