Jump to content
BulForum.com

купувам кубинки 45 номер


Recommended Posts

Ако отидем до военния магазин на Лиляна Димитрова не може ли да си ги купим сами ?

 

Аз не бързам - ще изчакам за следващия тираж - пък и така няма да надуем изкуствено цената - успех на всички

 

чакам за следващия път

Link to comment
Share on other sites

Добре де, но на военните така или иначе им артисват купоните за дрехи и обувки. На мен лично лейтенантче ми е казвало - "и 5лв да ми дадеш ще ми е добре - аз какво да правя - кубинки мразя, а от официалните имам вече 5 чифта..." :lol:

 

 

edit:

не правя никакви намеци за цена! 25лв мисля, че си е чудесна цена

Link to comment
Share on other sites

Ами май към 50 е

но за да пазаруваш там, трябва да си регистриран като военен и трябва да имаш военна лимитна чекова книжка

 

Малка поправка.

Има магазин обслужващ граждански лица,от другата страна на булеварда.

Цената за този тип кубинки не знам колко е.

За старите е 37.

Само дето не искам стария тип ;)

Link to comment
Share on other sites

Малка поправка.

Има магазин обслужващ граждански лица,от другата страна на булеварда.

Цената за този тип кубинки не знам колко е.

За старите е 37.

Само дето не искам стария тип  ;)

Малка поправка и на теб.

Магазина отсреща е за Кадрови войници и за граждански лица. А Гражданско лице означава лице което работи в армията но няма пагон, то също разполага с Лимитна Чекова Книжка.

И за да ви "Зарадвам" всички желаещи в момента няма вашите номера, има от 47 нагоре, така че очаквайте включване за по-нататък...

 

*едит:

Цената си остава 25 лв. Вие се разбирайте, но този път ще взема 44,45 и 46 номер по 1 чифт и ще ги пусна за да е сигурна работата а не като сега.

Link to comment
Share on other sites

Предполагам , че този 46 номер ще ми пасне много добре :) ама не змам кога може да се очаква някакви новини ? защото евентуално да не пропусна търга ;)

Link to comment
Share on other sites

Малка поправка и на теб.

Магазина отсреща е за Кадрови войници и за граждански лица. А Гражданско лице означава лице което работи в армията но няма пагон, то също разполага с Лимитна Чекова Книжка.

И за да ви "Зарадвам" всички желаещи в момента няма вашите номера, има от 47 нагоре, така че очаквайте включване за по-нататък...

 

*едит:

Цената си остава 25 лв. Вие се разбирайте, но този път ще взема 44,45 и 46 номер по 1 чифт и ще ги пусна за да е сигурна работата а не като сега.

 

45-ти номер е за мен - ако някой даде повече от 40 лева за тях ... здраве да е. Не отстъпвам от тази цена - давам си твърдо 40 лева без уговорки :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

За всички които се интересуват от тези кубинки искам да кажа, че ако имат малко повече излишни пари могат да си ги купят от воения магазин на бул Лиляна Димитрова. Струват 37 лева. Проверил съм, може да пазарува всеки които иска цивилен няма проблеми за това. Магазина си е за цивилни хора, а воените просто имат купони и зимат без пари от там.

 

Така че които не иска да разчита на случайността, че някога можело да има кубинки като за него - в магазина има. Абсолютно същите са като на снимките в този постинг

Link to comment
Share on other sites

За всички които се интересуват от тези кубинки искам да кажа, че ако имат малко повече излишни пари могат да си ги купят от воения магазин на бул Лиляна Димитрова. Струват 37 лева. Проверил съм, може да пазарува всеки които иска цивилен няма проблеми за това. Магазина си е за цивилни хора, а воените просто имат купони и зимат без пари от там.

 

Така че които не иска да разчита на случайността, че някога можело да има кубинки като за него - в магазина има. Абсолютно същите са като на снимките в този постинг

Военните едва се дореждат с купоните да си вземат, та едва ли някой ще успее да си вземе без книжка.

Ще питам познати дали дават на невоенни без връзки, но се съмнявам.

Ако някой успее да си купи да каже. Спирам офертата до изясняване на обсоятелствата. Успех :)

Link to comment
Share on other sites

Военните едва се дореждат с купоните да си вземат, та едва ли някой ще успее да си вземе без книжка.

Ще питам познати дали дават на невоенни без връзки, но се съмнявам.

Ако някой успее да си купи да каже. Спирам офертата до изясняване на обсоятелствата. Успех :)

 

Спираш офертата ли ? та тя върви от 1 месец без никакъв резултат ? Пускаш мухата в началото, зарибяваш хората и като се опре до вършенето на работа ... еми сега няма ??? кво да ти кажа повече

Link to comment
Share on other sites

Спираш офертата ли ? та тя върви от 1 месец без никакъв резултат ? Пускаш мухата в началото, зарибяваш хората и като се опре до вършенето на работа ... еми сега няма ??? кво да ти кажа повече

Не се пени толкова и си вземи салфетка...

Офертата си важеше с пълна сила, но просто в момента няма грам кубинки в наличност. Факта че аз с вътрешния човек, който имам, не мога да взема говори добре за това как "Всеки" може да иде и да си вземе.

Това че ти оплези език до земята и тръпнеше в очакване да те огрее но не стана, не означава че както ти се изрази:

зарибяваш хората и като се опре до вършенето на работа ... еми сега няма

Споко, поеми дълбоко дъх, облегни се назад и иди в началото на тази тема да позяпаш снимките... :woot

Link to comment
Share on other sites

vijdam 4e tarsite kubinki,,ako nqkoi se interesuva prodavam nqkolko kamoflagni drehi /tanko kamoflajno qke originalno amerikansko /nqkolko originqlni pantaloni..akoiskate pi6e ..skoro moje da svar6at.. :rolleyes: niski ceni.

Link to comment
Share on other sites

sMARTBomber, прав си наистина. Ходих лично да проверя каква е хавата. Цивилни могат да пазаруват без проблеми. Кубинките които има са от по-старите парашутиски. Не са от тези новите. Пак са високи, но които е бил в казармата знае разликата ;)

 

така че sMARTBomber надеждата остава изцяло в теб, надявам се като стане далаверата да пратиш по един е-майл евентуално :tongue 40 лева - 45 номер, и сори за горния пост, не бях проверил лично и незнаех точно как стоят нещата. Като разчиташ на друг човек да свърши твойта работа така става :)

Link to comment
Share on other sites

така че sMARTBomber надеждата остава изцяло в теб, надявам се като стане далаверата да пратиш по един е-майл евентуално  :tongue 40 лева - 45 номер, и сори за горния пост, не бях проверил лично и незнаех точно как стоят нещата. Като разчиташ на друг човек да свърши твойта работа така става :)

Ами на мен ми се струва че ме оплю само защото си мислел че не е проблем да си намериш такива кубинки. Сега обаче като виждаш че дефакто не било баш така пееш друга песен, по-мааазничка такава :woot

 

Споко нищо лично, ако ми донесат кубинки няма да имам нищо против да ти взема паричките...

Link to comment
Share on other sites

Споко нищо лично, ако ми донесат кубинки няма да имам нищо против да ти взема паричките...

 

И аз на това разчитам - че нямаш нищо против да прибереш 10 кинта отгоре :) като най-големите предложения бяха по 30 лева ;))

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...