Jump to content
BulForum.com

Bridge Base Online!!! move da e interesno


chevengur

Recommended Posts

Ne e zadalvitelno da igraete bridge za da mi pomognete.:)

Bridge Base Online (BBO) e site za online igra na bridge oba4e sled kato se posdarpah s nqkoy ot administratorite me izhwarliha dosta grubi4ko.

Parwoto koeto se opitah da naprawa e estestweno da si smena nika i parolata oba4e nomera ne mina, sled towa preinstalirah programata i pak nisto ne stana ...estestweno sledwase preinstalaciq na WINDOWS !!! ,oba4e pak mi izliza saobstenie 4e sam izhwarlen do 2006 ,poiskah da mi smenat IP adresa...pak nisto.

 

Taka4e predwaritelno blagodara na tozi kojto mi kave kak onezi uspqwat da me razpoznaqt i kakwo trqbwa da se naprawi po waprosa. Razbirase predloveniq da se smenq hardware ne sa mnogo uda4ni:)

Link to comment
Share on other sites

waprosa e dali oswen ot IP to mogat da me razpoznaqt po nesto drugo naprimer ot MAC adresa na modema ili na lan kartata...blagodarq wse pak za wnimanieto.

MAC адреса няма как да ти го видят. По - точно могат ако самата програма е направена така че да го чете. Нормално виждат само ИП-то от което влизаш. MAC адреса не достига до тях. Остава си в рамките на локалната мрежа.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...