Jump to content
BulForum.com

Продавм вентилатор


Recommended Posts

Продавам ето това нещо.

 

Става за: PCI, ISA, GGP слот.

 

Не съм го ползвал. Просто не стана за това, за което го бях взел.

 

Това са му спецификациите.

 

Air flow: 42 CFM

Noise: 23 DB

 

Цена: 6 лв.

Link to comment
Share on other sites

А може ли да ми кажеш каква марка е?

Заинтересован съм щото нещо не ме кефи температурката в кутийката ми :P

Link to comment
Share on other sites

Аз за пръв път виждам таквози нещо па и не съм толкова голям спец по хардуер и софтуер ;) ама вентилатор ли е ще кара въздуха да циркулира и ще има по добро охлаждане. :D

Тъй кат гледам е горе-долу тихичък. Може и да го зема.

Link to comment
Share on other sites

Аз за пръв път виждам таквози нещо па и не съм толкова голям спец по хардуер и софтуер  ;)  ама вентилатор ли е ще кара въздуха да циркулира и ще има по добро охлаждане.  :D

Тъй кат гледам е горе-долу тихичък. Може и да го зема.

 

Засмуква топлия въздух от кутията и го изкарва навън

Link to comment
Share on other sites

ako naisttina e za ohlajdane-zimam go

Sorry za Offtopica

ne iskam da mu palnia topika na mom4eto s predlojenia za po niska cena ot koiato e predlojil toi i potozi na4in da mu podbiwam cenata, za towa mu pratih PM s predlojenie ako ne si nameri kupuwa4 za kolko bih go wzel bez da se pazarm. I shto za glupawi waprosi Ako ne e za ohlajdane za kakwo drugo moje da se polzwa ? ako iskash da mi otgoworish na PM da ne prawim oshte spam 10x

Link to comment
Share on other sites

Лошото при тези играчки, е че засмукват въздух от долната част на кутията, където той, и без това, си е студен и затова, по-скоро пречат. Освен ако не се сложи над видеокартата, да изкарва нейната жега! Или да се обърне, така че да вкарва въздух, вместо да изкарва. Но за хоризонтална кутия (десктоп) си е много полезно нещо, особено на мини изпълненията, от рода но "барабон"-системите.

Link to comment
Share on other sites

И аз имам такъв вентилатор и го продавам. Марката му е blower

Ботев, не разводнявай темата...точка 5-та я знаеш:

Мнения от рода на "и аз продавам/купувам еди-какво си" във вече съществуващи теми за покупко-продажба се трият, тъй като внасят излишен шум в договарянето.

Така и така си писал тук - поне кажи цената(и дай снимка и/или данни по възможност). :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...