Jump to content
BulForum.com

Книжка За Скутер


iv_laz

Recommended Posts

Някой знае ли как мога да си изкарам книжка за скутер до 50 кубика? На колко готини може? Заплащане и такива хави?

Link to comment
Share on other sites

Лятото исках да си купя скутер и когато отидох в магазина в които ги продават ми казаха че трябва да съм над 17(оставаше ми 1 месец да стана на 17) :) ... но се отказах от скутера ...

Link to comment
Share on other sites

Значи аз в момента съм се амбицирал да си купувам скутер и когато питах един приятел на бащами - инструктор и той ми каза,че трябвало да навърша 16 и да държа изпит само върху листовки,но ниищо за цени не ми е споменавал...

Link to comment
Share on other sites

20v za normalna pora4ka(1 mesec) , 40 lv za barza(7 dni mai be6e),ne6to takova,plius minus 2 leva

Това е само таксата за издаване на документа, а не за курса или изпита. Понеже нямам познат инструктор да го питам, отвори вестник "Марица", не може да няма обяви за курсове. Или иди в КАТ и питай директно. Но не си струва да даваш 2 пъти пари за курсове и документи, ако смяташ да взимаш категория В след време. Категорията В автоматично включва и М (до 50 куб. см включително). Нещо като 2 в 1 ;)
Link to comment
Share on other sites

Категория М

Изпит листовки- 40 лева

Издаване на книжка - 20 лева

Години- 16 навършени

Няма други курсове

Категория М върви пакет с В, т.е. изкараш ли В, получаваш и М (не обратното)

 

П.П. Ако не е така, значи брат`чеда е лъгал някой...майка му ли, кой... не знам...

Link to comment
Share on other sites

Изискванията за книжка за скутер са да имаш 16 години,парите варират от 40 до 50 лв. на мен ми взеха 46лв. ,а изпита е само на листовки.Стискайте палци изпитът ми е в петък :wir

Link to comment
Share on other sites

Изискванията за книжка за скутер са да имаш 16 години,парите варират от 40 до 50 лв. на мен ми взеха 46лв. ,а изпита е само на листовки.Стискайте палци изпитът ми е в петък :wir

Nemoje iska se A kategoriq,ina4e na s51b obema mu e 49 kobika.

Link to comment
Share on other sites

а бе не се излгайте с тея скутери....ако ще зимате нещо та дори и 50кубика по-добре да е пистов...там е истината....:) за 750-800лв има 50кубиково пистови моторчета с добър вид

Link to comment
Share on other sites

Slain, ти прочете ли темата изобщо? Имаше конкретен въпрос! Тук не обсъждаме моторетници... Макар че подобна тема би била интресна ;)

Link to comment
Share on other sites

а бе не се излгайте с тея скутери....ако ще зимате нещо та дори и 50кубика по-добре да е пистов...там е истината....:) за 750-800лв има 50кубиково пистови моторчета с добър вид

За тоя пистак ченгетата няма ли да прават проблем? Защото нали трябва да си с каска(май), а аз не смятам да нося и така ще се набивам повече на очи. А пък и аз изкам да карам не да се трепя. ;)

Link to comment
Share on other sites

И за скутер се иска каска е не точно по скоро шлем.На мен катаджийте постоянно ми правят проблем за тоя шлем :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Категория М се взима само с изпит-листовки :)

+да имаш навършени 16 години ;)

 

@slain-тоя пистов 50 кубиков мотор занеш ли къв ташак е?ахахаха,за 50 метра изреждаш от 1 до 6 скорост и едвам едвам креташ със 60 :lol: :lol: заеби.иначе заебете и скутерите момчета,ташак работа са и те.земете си некаф 125 кубиков мотор тип 'турист' и да ви е ми на главата :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...