Jump to content
BulForum.com

Симки от една екскурзия


Recommended Posts

Бях на езикова практика до Испания с даскалото и направих доста интересни снимки.Вижте някои от тях-повечето са от Монте Карло,има от Италия и Мадрид.Заслужава си най-малко заради колите-Поршета,Ферарита и едно Лaмборджини Диабло.Снимах и част от играчите на Милан,ама малко в гръб :wir .Казвайте си мненията.

 

ЛИНК

Едит:някои от нещата още се качват,но след час ще са готови.Достъпна :lol:

 

10х to ov3rm4n :)

Link to comment
Share on other sites

Бахти колите :woot . За тея хора е ежедневие а за нас е празник за окото ако видим нещо направено по-така ;)

Напълно съм съгласен с теб :) Мене най-много ми хареса ламборгинито :inqn

Link to comment
Share on other sites

Я кажи само, що не ги хвана миланистите в лицата а само в гърбовете?Или много бързо бягат ? :D

Абе да го е*а гледам на един площад се събрали много хора,журналисти,ченгета,някви пичове викат и отивам да видя кво става и хоп-от една сграда излиза Дида.Извадих апарата,ама през тва време вече бяха излезли.По-отблизо хванах само Кака,ама и той се обърна когат не трябва. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Аз между другото съм оня глупак с фланелката на Зидан.Има ме на едно място и в автобуса на оная улигофренската снимка най-вдясно с фланелка на Локото

Link to comment
Share on other sites

Жалко само че Сашо не можа да дойде с вас...

Абе, кажете по - интересните снимки с кои номера са, щото са ми малко големи да ги дърпам...

Link to comment
Share on other sites

аве момчета,качвайте колкото искате,само гледайте да остане място и аз да кача малко от моите ;)

 

 

Едит:снимките наистина са хубави :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...