Jump to content
BulForum.com

interface na balgarski ... heelp


pepsi_maker

Recommended Posts

tryabva Windows-a ti da e instaliran s locale - bylgarski/pan-evropeyski , da ima korektna kirilica , i da e instaliran shrifta , koyto se polzva ot programata (ili ako ne e - Windows-a da go zamenya s drug kirilski pravilen,t.e. cp1251)

ako ne e panevropeyski/bylgarski , moje da se spravish bez pre-instalacia na Windows chrez 1 programa na "injinera" - pusni tyrsachka za injinera v Google , idi na sayta mu i cheti - tam pishe vsichko za problemi kato tvoya.

Moje i da byrkam nyakyde.

Link to comment
Share on other sites

10x na vsichki koito pomoignaha  razbrah kade e problem.

 

@xiT  pishe se  Защо  xiT  a ne Що ....a i foruma maj e da se dava akal ...ili pone az taka si mislia

 

Ако беше писал на каква версия си, щях да ти отговоря веднага: Ако си на XP е въпрос на 15 секунди, ако си на 9х - само инжинера ти е спасението за смяна на locale. Така, че следващия път когато искаш помощ, давай и по подробна информация ;)

Link to comment
Share on other sites

Na win2k sam mnoo mraza xp zanimavam se s animacia i pone 5 pati sam probval da mina na xp zaradi tozi ili onzi software, no xp ne stava ...ili pone az mislia taka, dani se mnogo seriozno kato rendvash s niakakav raytracer ...primerno.

 

Za injinera znam az sam s negovata kirilica.

Opitah da addna locale bulgarian no sam si dal niakade diska ta drug pat shte se opraviam.

 

 

10x anyway

peace

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...