Jump to content
BulForum.com

User bann


KGN

Recommended Posts

Za6to otrjazhte dostapa na Ranger?

Vjarno - hape ,ama da ne e ubil njakoj Moderator 4e da mu otregete dostapa do foruma?

Sega sigurno ve4e mu se iska da go napravi :angry:

 

Vseki , kojto ne se klanja na Veno & Co li ste regete ?

Ami ...... davajte :)

Link to comment
Share on other sites

Vseki , kojto ne se klanja na Veno & Co li ste regete ?

Ami ...... davajte  :)

По твоята логика тук щеше да има само 5-10 човека останали. А има много повече, които постоянно се оплакват. Само дето някой хора прекаляват с глупостите и простащината и си получават заслужението. Пропуснах спама.

Link to comment
Share on other sites

mdam to tuka opredeleno si ima mnogo ostri slova po povod administratorite i evrocom, taka 4e ako mahaha za tva nqma6e da ima jivi ;)

Ina4e toq forum e unikalen samo edno zdrasti da kaje6 i 6te stane vednaga hot topic... ma to si e taka hora sqkakvi mniniq sqkakvi :) :) :) i seki si gi kazva....

Link to comment
Share on other sites

Edin e VENO i Dreamer e negov prorok  :punk  :punk  :punk

Аз нямам права за ban и т.н... дори не съм сигурен, че някой е баннат. Ако е така ще съм учуден...

 

root, кое е верно?

Link to comment
Share on other sites

Аз нямам права за ban и т.н... дори не съм сигурен, че някой е баннат. Ако е така ще съм учуден...

Board Message

 

Sorry, an error occured. If you are unsure on how to use a feature, or don't know why you got this error message, try looking through the help files for more information.

 

The error returned was:

 

Sorry, you are not permitted to use this board

 

Tova poslednoto red4e kakvo li zna4i?

:punk :punk :punk

Link to comment
Share on other sites

Opredeleno ima, hora, koito prekaliavat. Neznam sluchai, zakoito stava vapros sas sigurnost, no imashe niakolko dushi, koito si go proseha, i to ne zashtoto biha kazali neshto po povod na adminite.

Ami click tuka i ste vidish

http://www.warez.ru/invision/index.php?act...sult_type=posts

 

S koj li post e nastapal njakoj po mazola?

 

mai s poslednia v "Искаме си 139 порт"

:punk :punk :punk

Link to comment
Share on other sites

Ako naistina ima ban, zarabi tova che e kazal neshto na niakogo, to ne e pravilno. Ako obache e zaradi flood naprimer, togava vaprosa e drug i sam saglasen s takav ban. Mai v sluchaia obache ne stava vapros za flood........ neznam, spored nem ne e pravilno ako se sadi ot postovete mu, koito vidiah. Neznam komu kakvo e pisal na PM (ako go e pravil), no tezi postove, koito prochetoh ne sa neshto koi-znae kakvo.

Ako sam propusnal da procheta neshto, popravete me.

Link to comment
Share on other sites

Че има е ясно , и май е кардинално за PC-to а не за usera

Ама що който го е направил си трае?

Едно обяснение за останалите ще е от полза - да знаят какво /и с кого!!! / може и какво-не

Link to comment
Share on other sites

Neznam zashto razsujdavate taka. Znachi drastichni merki se zimat v sluchai na narushenie ot strana na abonata sprqmo dostavchika. Ne vqrvam da sa slojeni nqkakvi zabrani zaradi tova che nqkoi s po ostur ezik e izrazil mnenie. To nali toq forum v kraina smetka e za tova da se razsujdava koi kolkoto moje razbira se :punk :punk :punk

Link to comment
Share on other sites

Какво общо има пък тоя форум с абонати и доставчици на интернет !? Ако смяташ, че е така support@evrocom.net е отворен за оплаквания ;))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Link to comment
Share on other sites

Какво общо има пък тоя форум с абонати и доставчици на интернет !? Ако смяташ, че е така support@evrocom.net е отворен за оплаквания ;))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Samo tova , 4e na kraja na meseca vsi4kite mu useri se naregdat na opashka pred kasite na Evrocom.net

I estestveno davat , a ne vzemat.

 

Sorry njakoi i vzemat ama ot druga kasa :tongue

Link to comment
Share on other sites

Ihaaa.Vie o6te gluposti ne uspqhte li da izmiislite???

1 Ne sym floodval.Ako nqkoi hora(Dreamer) priema za flood tova 4e 2 pyti mi se lagna typiqt net i za tova pusnah 2 posta po dva pyti si e li4no negov problem

2 Ne sym govoril 6turotii i prostotii. Sorry Dreamer ama istinata boli ponqkoga(6to li ne se gabarkam s drugite admini/moderatori???)

3 Pc-to si mi e mnogo dobre, ama nqkoj nekadyrnik s prava da dava ban mi e bannal IP-to(Znam go ot li4en opit, i az sym go pravil :) )

 

Zatova MOLQ stiga ste se my4ili da izmislite nqkakva normalna pri4ina za moq BAN, za6toto takava NQMA!!

:argue :argue :argue

:beerchug

Link to comment
Share on other sites

Ihaaa.Vie o6te gluposti ne uspqhte li da izmiislite???

1 Ne sym floodval.Ako nqkoi hora(Dreamer) priema za flood tova 4e 2 pyti mi se lagna typiqt net i za tova pusnah 2 posta po dva pyti si e li4no negov problem

2 Ne sym govoril 6turotii i prostotii. Sorry Dreamer ama istinata boli ponqkoga(6to li ne se gabarkam s drugite admini/moderatori???)

3 Pc-to si mi e mnogo dobre, ama nqkoj nekadyrnik s prava da dava ban mi e bannal IP-to(Znam go ot li4en opit, i az sym go pravil :) )

 

Zatova MOLQ stiga ste se my4ili da izmislite nqkakva normalna pri4ina za moq BAN, za6toto takava NQMA!!

:argue  :argue  :argue

:beerchug

Бе Ranger... къде в поста си съм казал, че си флуудвал? Изброявах причините при които хора могат да получат бан. Ако си разбрал друго - значи е грешно.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...