Jump to content
BulForum.com

Купувам хладилник


Recommended Posts

Студент съм и имам нужда от един малък хладилник МРАЗ,ако на някой от вас му се намира и все още не го е хвърлил ще го купя. Преди време четох във форума, че на някой му се намира,но не си спомням кой беше :rolleyes:

Както и да е.Очаквам вашите оферти.

Link to comment
Share on other sites

na teb kakav hladilnik ti triabva skapan koito 6te ti gori tok kato za svetovno ili niakoi naprimer 4isto nov perfekten hladilnik za malko po visoka cena v zavisimost ot goleminata m-u 120 i 220 lv.ako te interesuva telefona mi e 08886120570 ili 032691504

Link to comment
Share on other sites

na teb kakav hladilnik ti triabva skapan koito 6te ti gori tok kato za svetovno ili niakoi naprimer 4isto nov perfekten

Ако не си забелязал, човекът е студент, следователно търси нещо евтино, а се предполага, че е и на квартира, така че и разходът на електроенергия в този момент му е последна грижа. :)

pak i na kvartira ne znam dali si jivial no i tam toka se pla6ta

Аааа...живял съм...ама на мен наемът ми беше малко по-висок и в него влизаше тока. :)

Link to comment
Share on other sites

Не ме интересува колко ток харчи, на общежитие съм.Важното е да замразява добре,а не постоянно да се размразява :) и по възможност да не е много шумен.

Link to comment
Share on other sites

Не ме интересува колко ток харчи, на общежитие съм.Важното е да замразява добре,а не постоянно да се размразява :) и по възможност да не е много шумен.

Този който ти предложих замразява и още как и няма компресор. Т.е. по-тихо от това не може :-) Цена 20лв с твои транспорт.

Link to comment
Share on other sites

оффтопик: младежи, много внимаваите какво взимате.като професионален хладилен техник ви казвам- много е лесно някоя карагия с душа между зъбите да се пусне , пробута и после - гаранция -франция. особенно внимаваите за такива със спукана камера - ако ги заредиш без да я смениш си работи добре няколко месеца и тогава се почва...така че внимаваите, да не си хвърлите парите на вятъра... :D

 

поста не е по темата, ако сметнете, че е излишен изтриите го , но ме водиха само добри чуства :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...