Jump to content
BulForum.com

To Be Or Not To Be - Хамлет


bakara

Recommended Posts

Да бъде...

какво по точно искаш да се разисква в тази тема не мога да разбера :confused

Link to comment
Share on other sites

Въпросът не зная кой е, но отговорът определено е 42

ми да ако те питат за живота, вселената и всичко останало.

а може и ако те питат колко 6х7 :)

Link to comment
Share on other sites

Да бъдеш или да не бъдеш?Да бъдеш човек,да бъдеш личност,да бъдеш педераст,да бъдеш курва,да бъдеш простак,да бъдеш мил,да бъдеш озлбен или да бъдеш просто себе си?А може би да не бъдеш нищо?Аз искам да бъда,искам да бъда такъв какъвто съм,искам да преследвам мечтите си,искам те да станат реалност,а нови да ги заместят,искам да се развивам,искам да правя нещо.Не искам да бъда като масата и до този момент успявам малко или много.Аз съм различен.Различен съм с интересите си,с чувствата си,с мислите си,с отношението си към хората.Това е моето разбиране.Може и друга да е била идеята на автора на темата,но аз така я възприемам.

Поздрав с Pixies-Here comes you man :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Въпросът не зная кой е, но отговорът определено е 42

 

дет се вика "пии и пей" ;) за друго не ви тряя да знаете пичове...

 

@автора-ако търсиш духовно просветление пробваи хималаиските планини-дочувам че там живеели от бая време едни типчета с бръснати глави дето правят тва цял живот-може и да ти помогнат хората ;)

Link to comment
Share on other sites

дет се вика "пии и пей" ;) за друго не ви тряя да знаете пичове...

 

@автора-ако търсиш духовно просветление пробваи хималаиските планини-дочувам че там живеели от бая време едни типчета с бръснати глави дето правят тва цял живот-може и да ти помогнат хората ;)

 

 

Хубава идея ама далеч в бъдещето за сега

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...