Jump to content
BulForum.com

MIRC


dj_niki1

Recommended Posts

а настройките на firewall-а ти да не са както трябва..или да си дай block , lock , и други такива на мирката?

Link to comment
Share on other sites

zna4i Firewall kakvo trqbva damie q kaji v poletata kvo trq da pi6e 4e moite si4ki sa prazni

 

така и трябва да ти са ако си сам, но ако не си трябва да се connect през proxy и го правиш на server proxy долу host-a и порт-а в повечето случаи 8080 или 80

Link to comment
Share on other sites

Абе може и аз да бъркам или да не съм прав ама ти как пишеш omega.bg или irc.omega.bg, защото има разлика

 

ест.,че трябва да има ИРС. отпред...на ч-та грава е име на сервъра-може и без,но на втората ,на която се пише адреса-задължително!!!!

Link to comment
Share on other sites

Vednyj prosto ei taka i na men mirc-ata sprq da se vyrzva. Prosto ne prashteshe nishto kym serveri-te, a si browzvah spokoino. Togava mi kazaha che tozi problem e svyrzan s dostavchika mi na internet (togava ne bqh s evrokom oshte). Kazaha mi edin server - 212.5.134.9 - ne go znam kyv e i kva e razlikata s ostanalite no s nego uspqh da se vyrja.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Prava si script...

kato si napravq PopUps i mi izlizat samo v Status Uni bg ( vlqvo ot kanalite i nickovete s koito se 4ati ) , ta : Kak da napravq taka , 4e da se poqvqt PopUps deto sym slagal v Status-a i v kanalite i horata s koito se 4ati ?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...