Jump to content
BulForum.com

Не на дрогата!!!


MuFFi

Recommended Posts

Ако искате да знаете,най-древната и първа наркомания в света е алкохолизмът,последван от хашиша.След това(в историческо време) идва тютюнопушенето ;)

Алкохол - 11000г. пр. н.е

Първи датирани употреби на хашиш - 2800г пр.н.е.

Кокаин - 1800г. пр.н.е

 

На ви сега....

Аз отивам да запаля един ..... фас :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 65
  • Created
  • Last Reply
Първи датирани употреби на хашиш - 2800г пр.н.е.

 

На ви сега....

Аз отивам да запаля един ..... фас :lol:

Че кво му има на хашиша :)

Link to comment
Share on other sites

Mда,тъпо е да псуваш разпалено "скапаните наркомани", а всяка вечер да изпомпваш по половин литър алкохол

Link to comment
Share on other sites

NE na temi kato tazi i NE na neznaeshti shto za hora sa narkomanite!!!!!!!!!! i sprete da gi zashtitavate, zashtoto edno 4e ste v greshka i vtoro 4e ne znaete za kakvo govorite!!!

Link to comment
Share on other sites

а ве @darkwish що само критикуваш напиши поне нещо по темата баси.не само "ти трябва да направиш това,ти прочети правилата бла бла бла бла бла" и още такива глупости. а тоя "muffi" стига с тва ШМЪРКАНЕ ,ПОНЕ КАЗВАЙ БОЦКАНЕ.Напълно сам съгласен с @velvet_underground

Link to comment
Share on other sites

pi4aga spoko malko s postovete se pak ima i EDIT shte go pro4etem edita ne da puskash post s po dve dumi v nego i sled nqma i edin post na dr user po oshte edin s 2 dumi.Tova se vodi ve4e za spam

 

хинт-кандидатираи се за модератор.аз можеби ще съм 1-вия които ще ти подкрепи кандидатурата....

 

въпросът ми остава отворен към муфи-пич,кво въобще имаше предвид с тая тема?с 1-вият ти пост?да помогнем?на кого?зашо?кои от твоите приятели е наркоман?на колко години са?12(лошо)14(границата пада)16?(съвсем нормално)?и кво искаш да дискутираме?в момента си чешем яко езиците пичове,незнам дали го осъзнавате,темата няма никво направление,никва насока ебаси

Link to comment
Share on other sites

Кой на кого ще помага? Никой от тея дето са зарибени няма да ни послуша, те слушат само материала той им казва какво да правят, тези които се измъкват от помията са много малко, може би по-малко от един процент. Разни такива НЕ НА ДРОГАТА не помагат, глас в пустиня, това си е проблем на обществото.

Да вземем следния хипотетичен пример - млад човек на около 15 години в голям град (или попаднал в голям град) в неподходящата компания, опитва хероина и му харесва. От тук има два пътя. Първият - младият човек има достатъчно пари и продължава да се друса защото го кефи. Създава си семейни проблеми - родителите му се опитват да поправят нещата - следват тестове и т.н. ако въпросните родители са достатъчно твърди и нещата са в началото си въпросния индивид има големи шансове да се измъкне от лайната. Вариант Б - младият човек няма достатъчно пари за материал но иска да се друса, а родителите му са вдигнали ръце от него - започват всевъзможни сценарии - крадене на телефони, на пари от родители, залагане на разни предмети, продаване на наркотици (което обикновено води до пандиз - кофти диагноза), преебаване на всякакви доверчиви познати и непознати с цел намиране на пари за материал. Независимо в кой от двата случая попадат кандидатите в >90% от всички случаи изхода е един и същ - няма връщане назад, опиташ ли веднъж хероина на помпа и вече не си същия. Няма значение дали си беден или богат, умен или глупав това е просто ултра зарибявка и голям шибан проблем. Само скицирам нещата няма да навлизам в детайли, но есенцията е тук, друг е въпроса ЗАЩО някои хора се забъркват в някои (лайняни) неща. Тва е че и те сами не могат да си отговорят или ги е страх да го направят. Понякога се улавям да мисля че проблема е чисто психологически - кои знае може и да съм прав ...

Link to comment
Share on other sites

Нали се сещате за приказката няма бивш наркоман има ...... !!!!

Няма отказване тая работа не на мен тия и хора дето тука врънкат ,че наркотиците били безвредни и алкохола вредял повече ,ако обичате спрете да пушите марихуана мойте деца и сред познатите си имам такива философи и да ви кажа честно не смятам ,че с тези си идеи ще просперират ;)

Доколкото знам ,виното примерно е полезно за сърцето , а марихуаната не съм чувал да е полезна дори и в малки количества .:) Алкохолът в малки количества е препоръчителен(действа съдоразширяващо) ,а наркотиците не !!!!

Но сигурно ,момчетата ,които са споменали ,че с леки наркотици си ок. са доктори и са по-наясно с въпроса :);) кой съм аз та да споря с тях ?????

Link to comment
Share on other sites

@aftermath аз сам ги чел ма явно вие не сте като гледам.Пак и аз сам си критик още от малак :D и по хубаво да критикувам отколкото да говоря глупости.

А и явно не си видял на страница втора че сам зел участие в темата.А това че не се гледа какво се пише означава че секи пише на поразия заради някои др пост повече.

Link to comment
Share on other sites

NE na temi kato tazi i NE na neznaeshti shto za hora sa narkomanite!!!!!!!!!! i sprete da gi zashtitavate, zashtoto edno 4e ste v greshka i vtoro 4e ne znaete za kakvo govorite!!!

 

М.?Ко речи?Две години без прекъсване по 5-6 масура всеки ден,докато не почнах хапове-тогава се спрях.Мислиш ли,че не знам за какво става въпрос?

Знам...и никак не е приятно.

Link to comment
Share on other sites

Off topic още едно предложение от мен :)

В тази тема маи маи само се караме и си проваляме приятелските отношение що неземете да е заключите вече

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...