Jump to content
BulForum.com

Не на дрогата!!!


MuFFi

Recommended Posts

valvet_undurgrund,Не знам да ли си прав.Да хлапе съм.Всяка вечер се прибирам от училище по моста.И знаеш ли какво виждам.Хора които нямат живот и смъракт по цял ден.А до разбирането по тази тема-всеки ден по ТВ-то дават тия работи.То се вижда .Ами,гледа ли когато казаха че вместо децата да играят на стражари и апаши си играят на терористи и заложници.Е,кажи сега имам ли право да говоря по темата.И телевизийте ни учат на много работи.Помисли и ще видиш че съм прав.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 65
  • Created
  • Last Reply

Абе да ти кажа не смъркат,защото работите,които се смъркат не са много евтини и обикновеният средностатистически наркоман нямя пари/виж пико може/,ами стражари и апаши,терористи и заложници,не ги обмисляш нещата и в двете игри става въпрос за насилие.Така че дай го по-спокойно,както казах този лозунг служи за реклама на някой,но не помага по никакъв начин

Link to comment
Share on other sites

Абе слушай ме малко и мисли бе,не можеш ли да четеш,осмисляш и правиш връзка с предишния ми пост?Явно не можеш,ок,недей поне да се ежиш.Баси великите хора дето се извъдихте.

Link to comment
Share on other sites

А,да евтини са.Аз не говоря да спрете наркотрафика.Тва е невъзможно.Говоря ти,че децата на моята възраст се дрогирват!!!И ако познаваш някой такъв му "дай едно рамо" както каза някой по-горе и му помогни да се избави!!!Чаткаш ли?!?!?!?!?!?!?!?

Link to comment
Share on other sites

Слушай кво бе пикльо,мои приятели са си отишли заради тези неща,не ми разправяй,че трабва рамо да подавам,аз и тва съм го правил,занимавал съм се и в свободно време с такива истории,и с непознати хора,които са ми никакви съм се занимавал.ХИч не ми приказвай.Евтини,нямаш си идея кое колко струва,а аз имам и то доста добра.Ебаси простотията,ти май не мислиш въобще,щом и елементарна връзка между два поста не правиш-евала,кажи пак не на дрогата,кажи,че твои връстници се "дрогирват" и мисли,че правиш нещо смислено.

Link to comment
Share on other sites

poprincip kato vida malki narkoman4eta ili narkomani ili lapeta dori i s obiknovenni cigari im daduvam Gu*****e ot boi.Oshte ne znaqt nakade izgrqva slunceto i ne sa si iztrili mai4inoto mlqko ot ustata i trugnali da mi se pravqt na golemite maje ili jeni.Ne 4e golemite shte go napravqt tova.I vse pak si4ko se svejda do vuzpitanieto v semeistvoto i otnoshenieto na roditelite kam shterkite i sinovete.Nemoje da pozvolqvash si4ko i da mu ogajdash na deteto si i da o4akvash da ne pravi beli.Roditelite sa glavnite vinovnici za tova kak i s kakvo izrastvat decata im.

Link to comment
Share on other sites

Слушай кво бе пикльо,мои приятели са си отишли заради тези неща,не ми разправяй,че трабва рамо да подавам,аз и тва съм го правил,занимавал съм се и в свободно време с такива истории,и с непознати хора,които са ми никакви съм се занимавал.ХИч не ми приказвай.Евтини,нямаш си идея кое колко струва,а аз имам и то доста добра.Ебаси простотията,ти май не мислиш въобще,щом и елементарна връзка между два поста не правиш-евала,кажи пак не на дрогата,кажи,че твои връстници се "дрогирват" и мисли,че правиш нещо смислено.

 

velvet_underground tova 4e si se zanimaval i 4e imash pove4e postove i 4e si guru i 4e si po golqm neozna4ava 4e trqbva da mu govorish taka.Mai skoro ne si si pripomnql pravilata na foruma. Bih se zaradval ako gi pro4etesh.Pak i moje da mu se otgovori na lapeto savsem normalno.I az sam se zanimaval s takiva raboti i znam kakvo e ma ne e tova na4ina.Opravi si malko re4nika i namali obidnite dumi4ki.Shte ti e v pomosht za napred

:excl:

Link to comment
Share on other sites

добре бе муфи,точно на колко години са твоите съученици че си тръгнал да се жалваш че се "дрогират"?и точно кво разбираш под "дрогирват"?кво правят?цигари ли пушат,алкохол ли пият,марихуана ли пушат,стаф ли,пико ли шмъркат,трипове ли ядат?помпи?

Link to comment
Share on other sites

ne se 6eguvaite s tova! temata si e dosta seriozna i ne dori samo za6toto nqkoi si pravi demonstrasii s tova 4e se e setil i ala bala.! tuk problema izliza ot net space i se pranasq do teb na ulisa v u-6te v disko v kafeto navsqkyde! vnimavaite xora za6toto tova ne e 6ega!

Link to comment
Share on other sites

Какво нападате момчето бе.Похвално е това което казва а вие-звучало банално,някой го използвали да си правят реклама.Ако повече хора мислеха като него може би нямаше да се навъдят толкова наркоманчета. :sick

Link to comment
Share on other sites

Цялата тая тема е просто смешна :P

Link to comment
Share on other sites

Речника няма нужда да си го оправям.Не може да кажеш нещо два пъти като човек и пак да си върви старата песен.А знаеш ли пич,точно ти,който ме поучаваш какво да правя и да не правя,че съм бил гуру и не знам още какво-имам предложение-сложете ми едно квадратче под името и отгоре напишете тъпак.Мен не ме вълнува какво пише под скапания аватар,не съм тук за да си трупам ей така постове,да си правя вятър на устата и прочие.Всъщност..майната му,вие разбирате нещата най-добре,а аз съм един скапан гуру с остър език.

Link to comment
Share on other sites

I’m taking a ride

With my best friend

I hope he never lets me down again

He knows where he’s taking me

Taking me where I want to be

I’m taking a ride

With my best friend

 

We’re flying high

We’re watching the world pass us by

Never want to come down

Never want to put my feet back down

On the ground

 

Какво повече да кажа.

Всеки има право на избор,писна ми от вашите глупости.Превенция,предпазни мерки,глупости.Единственото,което можем да направим е да дадем информация на децата,да са наясно за какво става дума,да не им е интересно за какво аджеба става дума като се надрусам.Оттам нататък става трудно,защото никой не е застрахован.Това е.

А това отгоре съм го написла по повод вашите "високоморални"изказвания,че ако ваш приятел се друса ще му помогнете да спре.Ами,гледайте само някой ваш приятел да не вземе да ви "помогне"да спрете да не се друсате.

Link to comment
Share on other sites

pi4aga spoko malko s postovete se pak ima i EDIT shte go pro4etem edita ne da puskash post s po dve dumi v nego i sled nqma i edin post na dr user po oshte edin s 2 dumi.Tova se vodi ve4e za spam

 

@velvet_underground nikoi ne e kazal 4e si glupak i ne mi puka osobeno da ti kaja 4esno 4e si guru.Malko ili mnogo tuka stava vapros za dostoinstvo.Edva li shte ti e priqtno nqkoi ako te obijda tebe.No kakvo li govorq se pak tova e Balgaria v neq seki e sviknal da pravi tova ,koeto si iska i si4ko e pozvoleno v neq.Zatova sme na tova direje sega.Ai spiram da komentiram pove4e!

Link to comment
Share on other sites

Ne znam kakvo razbirate pod droga, tui kato ponqtieto e dosta razteglivo. Ako ne znaete alkohola e dosta po-vreden ot golqma 4ast ot t.n narkotizi. Dali da se drusa 4ovek ili ne si e li4no negov izbor, no neka re6enie se vzema na podhodq6ta vyzrtast. Ina4e e kofti. Za tozi koito e pu6il purviq si joint na 14-15 godini kakvo li 6te mu se priiska na 18?

Pazete dezata, i se u4ete ot 4ujdite gre6ki! Ne e lesno da spre6 da se drusa6 i vinagi ima posledstviq, i zdravoslovni i vsqkakvi.. A ako ne znaete- ne e trudno da spre6 da se drusa6, trudno e da ne po4ne6 pak! Zatova izob6to ne posqgaite, dobre ste si i taka. A i 6ibanata ni durjava ne pravi ni6to po vuprosa, da de, pribira jankite v zatvora, koeto si e genialno!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...