Jump to content
BulForum.com

Kompa se restartira vseki put kogato.....


Recommended Posts

Ami onia den si puham edno CD trugva da go vurti i hop restart.....posle pak i pak i pak.......pomislih,che e ot Clocka pusnah PC-to na Default,no pak stava taka?!Imate li niakva idea ot kakvo moje da e???........spored men e umrialo CD-to ama zasega ne moga da go probvam drugade........aide daite niakvi akuli puk da vidim!10x v Advance! ;)

Link to comment
Share on other sites

Смени си захранващия кабел , флашни му един фирмуеар на CD-то , ако няма по-нов можеш със същия. Може и захранване да е , ама много малко вероятно . пак и като го гледам твоето все едно гледам моето , така че се съмнявам. Ако нищо не стане , знаеш :) ново :punk

Link to comment
Share on other sites

1.Провери си захранването

2.Виж си охлаждането щото ако CD-то ти е близо до процесора или видеото може да има такъв проблем

Link to comment
Share on other sites

Ami onia den si puham edno CD trugva da go vurti i hop restart.....posle pak i pak i pak.......pomislih,che e ot Clocka pusnah PC-to na Default,no pak stava taka?!Imate li niakva idea ot kakvo moje da e???........spored men e umrialo CD-to ama zasega ne moga da go probvam drugade........aide daite niakvi akuli puk da vidim!10x v Advance! ;)

 

probvaj da go zanesesh njakade da ti turnat drugo CD i ako s nego ne se restartira e ili kabela ili zahranvaneto. az obache zalagam za CD-to... btw. novo CD e okolo 20lv - eftinijka :) a pisachkite sa kym 50... napravo konsumativ stana (to az i max 1 godina gi polzvam taj che sa bash konsumativ ama tva otdelna tema)

Link to comment
Share on other sites

az smqtam 4ee ot zahranvaneto neska mi se slu4i podoben problem na pc sglobeno predi 2 dni zahranvane fortron fsp250 mnoodobre rabotishe do dneska i kakto rabotishe se restartira imi dava hardware monitor error ta gledam az i kvo da vida v bios voltajite

3.3v - 3.96 i do 4 stiga i ot tva raboti 2 min i se restartira sasto taka bih popital na kvo se dalji tva pusnah sastoto zahranne na moito pc pak sastite stoinosti na 3.3v oba4e pusnah go i na edno darto pc 333mhz tam si rabote she kat pi4 izpisa 3.3v - 3.328v na kakvose dalji tova mnogo mi e interestno

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...