Jump to content
BulForum.com

w kakwo da investirame


etelina

Recommended Posts

Това за билета е идея ако ти трябват пари ;) . Иначе ако имаш спестени пари и искаш да печелиш от тях, това вече е друг въпрос. В банките е неизгодно заради ниските лихви. Няма да е лоша идея да ги обърнеш в долари(курсът на долара все някога ще се покачи :angry1 ). Иначе на фондовата борса е доста рисковано и човек трябва да има опит в тези работи за да ивестира там.

Link to comment
Share on other sites

Аз инвестирам в себе си,но иначе чакам момента,в който ще инвестирам в един бар.А това ще стане ако тръгне една друга съвместна инвестиция/моя и на баща ми/Стискайте палци и ще направя жесток клуб

Link to comment
Share on other sites

Аз инвестирам в себе си,но иначе чакам момента,в който ще инвестирам в един бар.А това ще стане ако тръгне една друга съвместна инвестиция/моя и на баща ми/Стискайте палци и ще направя жесток клуб

 

 

Стискам ти палци :)

Кат го отвориш са обади да доида да го вида, па ако ми хареса щи направим оборота за деня с мойте хора ;)

Link to comment
Share on other sites

investirai vav si4ko ot koet6o moje v bade6te da se pe4elqt pari,za6toto investiciqta vodi do pe4albi,a ne sedeneto i 4udeneto :D

Link to comment
Share on other sites

Аз инвестирам в себе си,но иначе чакам момента,в който ще инвестирам в един бар.А това ще стане ако тръгне една друга съвместна инвестиция/моя и на баща ми/Стискайте палци и ще направя жесток клуб

 

Ей, само да пускаш чалга! Ше ти палнем барчето :P

Link to comment
Share on other sites

bileta e naj-dobrata investicia,sega izbiram posoka

da ti preporucham...USA ili Canada...tva sa posokite..inache neznam kato 80% ot userite sa pod 18 kakvi SOBSTVENI pari imat za investirane ili kakvo razbirat ot investicii..to az ne razbiram ta te li? :) osven ako si nqmame vundekind4eta :D

no ina4e naistina nai-dobrata investiciq e v sebe si..posle v bileta :P

Link to comment
Share on other sites

veseo,когато аз направя клуб с чалга собственоръчно ще си резна оная работа и ще си я забия отзад.ама чакайте първо парите да дойдат,тогава и на клубът ще му дойде времето/обаче няма да хареса на по-голама част от форумците-хубав рок,уейв,пънк,реге,джаз,но разпределени пинизчийски...повече жокери нема,само стискайте палци да я бъде/

Link to comment
Share on other sites

Недвижими имоти

Link to comment
Share on other sites

Vchera kato minah pokrai bireniq fest reshih da stana chalga pevec, vypreki che q nenavijdam taq muzika za pari vsichko sym gotov :devil Taka che moq syvet e "Hora investiraite v chalgata!".....blqkkk :tongue

Link to comment
Share on other sites

Инвестирайте в едно AMD Barton 3200+ и ми го пратете... И дъно може :woot

Link to comment
Share on other sites

Vchera kato minah pokrai bireniq fest reshih da stana chalga pevec, vypreki che q nenavijdam taq muzika za pari vsichko sym gotov  Taka che moq syvet e "Hora investiraite v chalgata!".....blqkkk

 

Az sam gotov da pomagam.....ama shte ti e trudno, poneje kato te gledam njamash hubavi "ochi" i ne si s kasa pola i bedra do podmishnicata. :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...