Jump to content
BulForum.com

Kakvo mislite za Gigabyte 7VA


Recommended Posts

az sym sys 7vaxp

 

dynoto sie stabilno, markovo i hvaleno. Zatova si go vzeh.

 

Sega horata shte ti preporychat epox, i ako imash parite i miastoto ot de da go vzemesh...

 

 

ianche razlikata ot 7va i 7vaxp e che 7va e bez raid i lan na dynoto.

Link to comment
Share on other sites

Az sam mu napravil na 7VA razpe4atka s harakteristikite i mislq da vzema nego a i do kolkoto znam

danata na gigabyte sa mnogo stabilni pak i kato harakteristiki i tzena mnogo mi haresva i za tova

pitam ako nqkoi e 4uval ne6to lo6o za 7VA da kaje za6toto sam se sprql i na Epox 8RDA s nForce2

4ipset ma razlikata e 7VA e 73$ a Epox e 96$ az sam siguren 4e epox e po dobro ama nemi se davat

96$ :tongue

Link to comment
Share on other sites

ianche razlikata ot 7va i 7vaxp e che 7va e bez raid i lan na dynoto.

da ama

7va nqma jumperi za regulirane na shina/mnojitel ili i dvete

ne sum mnogo siguren kakva e to4no razlikata ama dosta hora izpi6tqha po forumite 4e na hartiq uj razlikata bila samo v raid i lan ama ne bilo taka

 

a ina4e tva duno go davat super durvarsko ako smqta6 da o/c. ama tui kato ne si spomenal nito dali 6a go overclockva6 nito za kvo 6a go polzva6 predpolagam 4e 6te si dovolen

 

ako ne smqta6 da o/c e dobur izbor - stabilno i na dobra cena.

 

p.s. idi na www.comexgroup.com i vij sravnenie na ~50 duna za amd i preceni sam koe ti podhojda most

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Tva e vse edno da kaje6 4e bazoviq model na nqkoi Mercedes e po-dobyr ot modela s full extri. Po gore mislq beh spomenal 4e tva si e nai dyrvenoto dyno ot poredicata. No nqma zna4enie opravqite se.

KILLERINCHO shte ti kaja 4e tova e li4no tvoe mnenie zashtoto ne si s takova ama as sum s takova i sum DOVOLEN i to4ka po vuprosa.

Link to comment
Share on other sites

Tova 4e ti si dovolen ne zna4i 4e tvoeto mnenie e expertno i 4e si naqsno izbo6to kakva rabota moje da ti svyr6i nqkoq i druga extra v pove4e po dynoto. Kato dava6 syvet na nqkoi gledai da si zapoznat s realnite fakti, a ne blagodarenie na sobstvenata si zabluda da zabludi6 i nqkoi drug. Ne moje da se cepi6 4e 7VA e nomer edno samo poradi fakta 4e ima6 takova dyno. Tova sa lamerski raboti. Moga da ti dokaja 4e sledva6tiq model koito e na moito pc e po dobyr ot tvoito dyno. Govorq za 7VAX. Sled tova mojem da idem do old_moon da vidi6 po gorniq model kak se dyrji. Govorq za 7VAXP. Ta ne govori gluposti ako obi4a6 tuka s malki izkliu4eniq nqma typaci.

Link to comment
Share on other sites

Tova 4e ti si dovolen ne zna4i 4e tvoeto mnenie e expertno i 4e si naqsno izbo6to kakva rabota moje da ti svyr6i nqkoq i druga extra v pove4e po dynoto. Kato dava6 syvet na nqkoi gledai da si zapoznat s realnite fakti, a ne blagodarenie na sobstvenata si zabluda da zabludi6 i nqkoi drug. Ne moje da se cepi6 4e 7VA e nomer edno samo poradi fakta 4e ima6 takova dyno. Tova sa lamerski raboti. Moga da ti dokaja 4e sledva6tiq model koito e na moito pc e po dobyr ot tvoito dyno. Govorq za 7VAX. Sled tova mojem da idem do old_moon da vidi6 po gorniq model kak se dyrji. Govorq za 7VAXP. Ta ne govori gluposti ako obi4a6 tuka s malki izkliu4eniq nqma typaci.

:angry1 Ale kartuna prosta as ti kazvam 4e Gigabyte 7VA e xubavo,sushto kazvam 4e i drugite produkti na Gigabyte sa super kakto kaza tam 7VAX,7VAXP,shte izlizat ot po xubavi po xubavi zatva ne zna4i 4e ti kat si s malko po novo e po xubavo vsqko duno e xubava za tozi deto si go e kupil.AS KAZVAM 4E PO PRINZIP GIGABYTE 7VA,7VAX,7VAXP vsi4kite na Gigabyte sa super nai na kraq razbra li me!!! :woot

Link to comment
Share on other sites

Napulno suglasen s Joke Gigabyte 7VA №1

 

Tuka gledam si pisal 4e e N1.

 

KILLERINCHO shte ti kaja 4e tova e li4no tvoe mnenie zashtoto ne si s takova ama as sum s takova i sum DOVOLEN i to4ka po vuprosa.

 

Tuka sy6to ne vijdam da si kazal ne6to ot sorta 4e Gigabyte sa N1. Ta az moje i da sym prosta kratuna, no v slu4aq stava duma 4e 4oveka iska syvet a ne lamerski izcepki ot sorta na "E tva e N1". Nqma takova ne6to kato N1. No tva nqma zna4enie v slu4aq. Ima zna4enie 4e kato gledam na kakva cena kupuva 7VA dyno mu prepory4vam nai gore6to da ne se skypi za 10-na dolara i da si kupi po gorniq model dyno. I ako zabelqzva6 nikade ne sym kazal 4e moito dyno e nomer 1. Teq izcepki sa po prisy6ti na tebe spored tova koeto si pisal. Taka 4e moqt syvet kym DonRamon e da si kupi 7VAX ili ako ima sredstva 7VAXP. No razlikata mejdu 7VA i 7VAX e naistina sme6na kato pari i nqma nujda da kupuva nai dyrveniq 6te povtorq model ot taq seriq modeli na Gigabyte. A ako ti ne moje6 da me razbere6 nai-nakraq kakvo iskam da kaja ..... ne znam koi e prostata kratuna v su4aq :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Napulno suglasen s Joke Gigabyte 7VA №1

 

Tuka gledam si pisal 4e e N1.

 

KILLERINCHO shte ti kaja 4e tova e li4no tvoe mnenie zashtoto ne si s takova ama as sum s takova i sum DOVOLEN i to4ka po vuprosa.

 

Tuka sy6to ne vijdam da si kazal ne6to ot sorta 4e Gigabyte sa N1. Ta az moje i da sym prosta kratuna, no v slu4aq stava duma 4e 4oveka iska syvet a ne lamerski izcepki ot sorta na "E tva e N1". Nqma takova ne6to kato N1. No tva nqma zna4enie v slu4aq. Ima zna4enie 4e kato gledam na kakva cena kupuva 7VA dyno mu prepory4vam nai gore6to da ne se skypi za 10-na dolara i da si kupi po gorniq model dyno. I ako zabelqzva6 nikade ne sym kazal 4e moito dyno e nomer 1. Teq izcepki sa po prisy6ti na tebe spored tova koeto si pisal. Taka 4e moqt syvet kym DonRamon e da si kupi 7VAX ili ako ima sredstva 7VAXP. No razlikata mejdu 7VA i 7VAX e naistina sme6na kato pari i nqma nujda da kupuva nai dyrveniq 6te povtorq model ot taq seriq modeli na Gigabyte. A ako ti ne moje6 da me razbere6 nai-nakraq kakvo iskam da kaja ..... ne znam koi e prostata kratuna v su4aq :wacko:

Ale mama mu stara ti puk razbira4 ot razbira4a ti ot kade znaesh 4e e nai durvenoto ispolzval li si nqkoga takova,a dokolkoto DonRamon toi otdavna si kupi SOLTEK!!!

Link to comment
Share on other sites

Ami az ne sym polzval, no imam dvama klienti s takova dyno i kato kazvam 4e e nai-dyrveno tova zna4i 4e spodelqm li4en opit. Ne govorq naizust za razlika ot tebe. I nikade ne sym kazal 4e sym razbira4. Tva e prosto li4en opit. Ako ne mi vqrva6 dobre si mi do6yl da ti pokaja testove i da vidi6 za kakvo stava duma 4e belkim stopli6 nai-nakraq. Toi i Ael spore6e predi ama se otkaza naposledyk da govori naizust koeto e pohvalno. Pokazva nqkakvo razvitie kym dobro 4oveka. Ama tebe kato te gledam samo cepeneto kat 4ikiq na mokyr pqsyk ti se otdava bez problemno. Aide razvivai se tam na svoboda i ne me zanimavai sys sebe si pove4e. Aman ot golovodnici.

Link to comment
Share on other sites

Poznai ne sym kazal 4e imat oplakvaniq :) Dynoto si e stabilno raboti dobre nqma problemi s nego. V slu4aq spora se vodi za tova 4e Hitman se cepi 4e 7VA e N1 dyno, a to 6te se syglasi6 i ti, ne e nomer edno, a e nai orqzanoto dyno ot poredicata na Gigabyte 7VA, 7VAX, 7VAXP, 7VAXP+ Ultra. Probvali sme kompovete pri ednakvi komponenti i ednakva OS ma6inata sys 7VAX dava malko po dobyr rezultat ot ma6inata sys 7VA. Vsy6tnot igrahme si 6tot na ediniq pi4 mu be6e interesno kakto i na mene da proverim dali realno razlikata v cenata si struva. Razlikata v proizvoditelnosta ne e koi znae kakva( to4ni cifri ne pomnq ), no vse pak za 10-15 leva si struva da vzeme 4ovek malko po-dobroto. Ubeden sym 4e ako napravim testove mejdu moito tvoito i na Hitman dynoto tvoito 6te e napred. Ina4e oplakvaniq nqmat horata. A btw tova koeto e pisal Tical gore za AGP 8x e napylno vqrno. Na moito dyno makar da pi6e 4e go poddyrja sy6to ne raboti. Predpolagam 4e ako update-na biosa nqma da imam problemi, no tyi kato kartata mi e 4x nqma smisyl v momenta da pravq razni gimnastiki :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...