Jump to content
BulForum.com

Za Evrokom


Ael

Recommended Posts

КВИ СА ТИА ПРОФИЛАКТИКИ ДЕТО ГИ ПРАВИТЕ ИЛИ ТAМ КВОТО ПРАВИТЕ ИЗОБЩО СЯКА СУТРИН ВЕ ?????? БАСИ НЕ Е МИНАЛ ДЕН В КОЙТО В 9:15АМ ДА НЕ МИ СПРЕ НЕТА :angry: :angry: KВИ СА ТИЯ РАБОТИ. МНОГО СЕ ЯДОСАХ. НЕ Е ЗА ТВА ЧЕ НЯМАМ ЗА 15 МИН. ИНТЕРНЕТ А ЗА ТВА ЧЕ СЕ ПРАВИ СИСТЕМНО :angry1 :angry1 :angry1

Link to comment
Share on other sites

hmmm.....

pri men nikoga ne se e slu4valo tova... Pone ne v tozi 4as:) KOgato re6i da spira si spira po vsqko vreme na denono6tieto.Ot tazi gledna to4ka moje6 da bade6 radosten 4e pone po razpisanie rabotqt ne6tata:))) :wir

Link to comment
Share on other sites

КВИ СА ТИА ПРОФИЛАКТИКИ ДЕТО ГИ ПРАВИТЕ ИЛИ ТAМ КВОТО ПРАВИТЕ ИЗОБЩО СЯКА СУТРИН ВЕ ?????? БАСИ НЕ Е МИНАЛ ДЕН В КОЙТО В 9:15АМ ДА НЕ МИ СПРЕ НЕТА  :angry:  :angry:  KВИ СА ТИЯ РАБОТИ. МНОГО СЕ ЯДОСАХ. НЕ Е ЗА ТВА ЧЕ НЯМАМ ЗА 15 МИН. ИНТЕРНЕТ А ЗА ТВА ЧЕ СЕ ПРАВИ СИСТЕМНО  :angry1  :angry1  :angry1

Кабелната ли ти спира или интернета?

Link to comment
Share on other sites

Ami misleh 4e e nqkwa profilaktika samo,ma ve4e vze mnooo da me nervi.Ako prodalji sha zema da sa obada.Vse "hubavi" raboti sam 4uval za toia telefon :lol:

Link to comment
Share on other sites

E mnogo iasno te vinagi pomagat mnogo. Az zatva pisha tuk a ne im zvanq po tel-a.Pak i ako im se bqh obadil sutrinta kakto bqh poludql nqmashe da se razberem izobshto

Link to comment
Share on other sites

Понякога (макар и рядко) и модема запецва на обратния канал, обаче с дърпане на захранващия кабел :woot :tongue нещата се оправят. Ако проблема е по принцип в обратния канал - модемчето го показва с LED индикаторите ;) , ако не... :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

ne sam mnogo naqsno s neshtata no spored men problemat e vav vas a ne v evrocom.ot 4-5 meseca sam varzan i neta mi e spiral samo kogato spre i cabela.

 

Понякога (макар и рядко) и модема запецва на обратния канал, обаче с дърпане на захранващия кабел нещата се оправят

 

da ama pri men ne se opravq :confused :( .trqbva da restartiram pc-to i e golqma dosada shtoto mi se slu4va dosta 4esto

Link to comment
Share on other sites

Досега съм имал само веднъж пропадане на обратния канал, но в интерес на истината Евроком бързо го възстановиха. През останалото време нета си бачка нормално.

Link to comment
Share on other sites

...abe fakt e, che nqma koi da otgovarq na takiva vyprosi :)

 

----

Not Found

 

The requested URL /feedback.html was not found on this server.

 

 

 

Apache/2.0.44 (Unix) PHP/4.3.1 DAV/2 Server at www.warez.ru Port 80

----

 

krilatata fraza "kato ne ti haresva, eb.i s.ev.gz" :)

Link to comment
Share on other sites

Moze bi povecheto ot vas me znaiat che ne sam fen na evrokom, no v sluchaia mai ne sa vinovni chak tolkova. Ima propadania, ima i problemi, tova e normalno.

Nenormalno e da se govori che sa bezgreshni kakto chesto se sluchva.

Link to comment
Share on other sites

Абе пичове, не искам да помпам излишно самочувствитео на евроком, но смятам, че мрежата им е доста добре изградена, в сравнение с всички други. Е, има трески за дялане ама това е нормално. Всички останали алтернативи в града са си чисто ТНТМ (за тези, които не знаят какво означава това и нямат спомени от преди 1989 - да питат майкте и бащите си :D )

Link to comment
Share on other sites

КВИ СА ТИА ПРОФИЛАКТИКИ ДЕТО ГИ ПРАВИТЕ ИЛИ ТAМ КВОТО ПРАВИТЕ ИЗОБЩО СЯКА СУТРИН ВЕ ?????? БАСИ НЕ Е МИНАЛ ДЕН В КОЙТО В 9:15АМ ДА НЕ МИ СПРЕ НЕТА  :angry:  :angry: KВИ СА ТИЯ РАБОТИ. МНОГО СЕ ЯДОСАХ. НЕ Е ЗА ТВА ЧЕ НЯМАМ ЗА 15 МИН. ИНТЕРНЕТ А ЗА ТВА ЧЕ СЕ ПРАВИ СИСТЕМНО  :angry1  :angry1  :angry1

Tiq dni imashe profilaktika na energoto i za tova e vuzmojno da si nqmal net. V sluchaq kogato energoto pravi profilaktika spira i kabelnata televizia. Problema moje da ti bude na vsqkude toest moje da imash problem v obratniq kanal, moje modema ti da ima nqkakuv problem. V seki edin ot sluchaite e jelatelno da se obadish na telefona kudeto az ili kolegite shte ti dignat. I drugiq put prosto se obadi predi da pochnesh da obijdash. Nqma nachin nqkoi da razbere za problema ti bez da suobshtish za nego.

Link to comment
Share on other sites

Ще си оправят най-голямата треска като спрат да ни искат пари ;)

 

Stranno, dreamer da se izkaze taka.............

fon_tomov, na tova mu se kazva ironiq...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...