Jump to content
BulForum.com

video card


Recommended Posts

Постовете ти са крайно профани4ни и смърдят на некомпетентност, ако целта им е да свалиш цената , не си я постигнал , а само показваш колко си бос!

Картата е поне с 30% по-бърза от 5200-5500 и може да се равнава (ако не е и по-бърза от Р9100) !

Спорд мен минимална цена 75-80ЛВ, (зависи как е фана  на охладителя)но си струва да се дадат и до 90лв. за нея.А ако има гаранция и още малки4ко отгоре  (за пове4е ве4е може да се помисли и за Ти4200 на старо ), !

ПС: В този форум модераторите много толерират профаните , затова такива ,като "бакара"-та си 4ешат пръстите с постове за щяло и нещяло!

Съжалявам 4е съм така остър ,но това вашто не се трай ве4е, хем не разбирате хем си пъгате гагата дет не ви е работа!

 

офтопик

 

Ами ти като разбираш толкова как оцени моята бивша Юан 9100, която ако не е по бърза е поне равна на тази за.. 35$ :P Май и ти си доста бос..Ама както ти отърва..Що не продаде твоята същата в хард..бг за 35$,а и искаше 85лв :P

Аман от съвестни отворковци...поне си мълчи и не си "пъхай гагата"че става смях :lol:

 

Помня ,помня :P

Link to comment
Share on other sites

puskam tazi tema za da vida kakva cena moga da prodam  Tazi video carta eto i edin drug lin za neq

tuk

i togava ste resha da li daq prodavam ili ne

 

 

abe aide stiga s tezi nomera,"puskam tazi tema za da vida kakva cena moga da prodam "da ne si q nameril na ulutzata ili nqkoi ti q e podaril,mnogo dobre znae6 kolko struva i ti kolko i iska6 ,taka 4e ako ima ne6to da kazva6 ,kazvai go,glei 4e se izpokaraha horata zaradi tvoita karta

Link to comment
Share on other sites

офтопик

 

Ами ти като разбираш толкова как оцени моята бивша Юан 9100, която ако не е по бърза е поне равна на тази за.. 35$ :P Май и ти си доста бос..Ама както ти отърва..Що не продаде твоята същата в хард..бг за 35$,а и искаше 85лв :P

Аман от съвестни отворковци...поне си мълчи и не си "пъхай гагата"че става смях :lol:

 

Помня ,помня :P

Това беше ли4но оферта към тебе и даже ,до колкото си спомням на ПМ,тогавашмата ми оферта беше съобразена с това, 4е такава карта тогава не ми трябваше (особено Юан) и аз после трябваше да я пласирам възможно най-бързо, освем това никога не съм оспорвал ка4ествата на твоята карта спрямо другите и не съм лъгал никои за цена -просто отправих оферта към тебе ли4но.....или може би не е така а ?........слу4аят няма нищо общо с тоя !

1. Тук Става въпрос за Гигабитския 9000про2

2 . 4овека пита каква цена да постави , а не за колко може да я разкара веднага ,както беше в слу4ая с твоята карта!

И дали съм бос или не си е моя работа!

Не смятам 4е съм му дал лош акъл за цената , ако ти смяташ така ,зна4и от ония сейрджии ,дето с такива постове целят да свалят цената до удобна за тях ...и накрая пак не купуват нищо !

Между другото Р9100 ,замина като топъл хляб за 85 лв.:))

Но явно и тебе те сърбят пръстите нешо та ги чешеш тук с глупости ....или имаш голям мерак да земеш радеон4ето на 4овека за без пари ..:)))

ПС: Аз за разлика от теб , не съм коментирал компетентноста ти относно хардуера никога!!!! .....и докато има такива досадници като теб ,който само плямпат без да търгуват , ще си пъхам гагата навсякъде където мога да помагна на хората на който такива като теб явно пре4ат!

Link to comment
Share on other sites

abe aide stiga s tezi nomera,"puskam tazi tema za da vida kakva cena moga da prodam  "da ne si q nameril na ulutzata ili nqkoi ti q e podaril,mnogo dobre znae6 kolko struva i ti kolko i iska6 ,taka 4e ako ima ne6to da kazva6 ,kazvai go,glei 4e se izpokaraha horata zaradi tvoita karta

 

Защо ве ,може найстина да не знае 4овекът , нека си пита, той нали за това е форума , ще по4ете малко ще помисли и ще обяви цена !

Link to comment
Share on other sites

Постовете ти са крайно профани4ни и смърдят на некомпетентност, ако целта им е да свалиш цената , не си я постигнал , а само показваш колко си бос!

Картата е поне с 30% по-бърза от 5200-5500 и може да се равнава (ако не е и по-бърза от Р9100) !

Спорд мен минимална цена 75-80ЛВ, (зависи как е фана  на охладителя)но си струва да се дадат и до 90лв. за нея.А ако има гаранция и още малки4ко отгоре  (за пове4е ве4е може да се помисли и за Ти4200 на старо ), !

ПС: В този форум модераторите много толерират профаните , затова такива ,като "бакара"-та си 4ешат пръстите с постове за щяло и нещяло!

Съжалявам 4е съм така остър ,но това вашто не се трай ве4е, хем не разбирате хем си пъгате гагата дет не ви е работа!

 

Постовете ми ми твоите за кво изобщо постваш Да ни ограмотяваш нас незнаещите и некомпетентните с Градски думи като "профани4ни"

 

За 9000 vs. 5200 може много да се спори картите са доста близо една до друга но да не забравяме DirectX съответно 8.1 и 9.0

 

Това беше ли4но оферта към тебе и даже ,до колкото си спомням на ПМ,тогавашмата ми оферта беше съобразена с това, 4е такава карта тогава не ми трябваше (особено Юан) и аз после трябваше да я пласирам възможно най-бързо, освем това никога не съм оспорвал ка4ествата на твоята карта спрямо другите и не съм лъгал никои за цена -просто отправих оферта към тебе ли4но.....или може би не е така а ?........слу4аят няма нищо общо с тоя !

 

Аиде стига оправдания

Link to comment
Share on other sites

Постовете ми ми твоите за кво изобщо постваш  Да ни ограмотяваш нас незнаещите и некомпетентните с Градски думи като "профани4ни"

 

За 9000 vs. 5200 може много да се спори картите са доста близо една до друга но да не забравяме DirectX съответно 8.1 и 9.0

Аиде стига оправдания

 

Картата е 9000про2 ,доста е по -добра от 9000, а ина4е си прав 4е 9000 може да се сравнява с 5200, въпреки 4е на книга 5200 уж поддържа ДХ9(колкото има катери4ки в бисквитие "катери4ка":)))........,но картата за която говорим е 9000про2 и тя няма място до 9000 или 5200 или 5500!

Едит : и не с еоправдавам пред никой ,просто изяснявам позицията си ,накриво представена от някой търговци тук във форума!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...