Jump to content
BulForum.com

video card


Recommended Posts

ami taj kakto gledam na most.bg cenite maj e kym $130 sys 64mb ram ako e... estestveno ako ne sym obyrkal neshto ama maj na tazi mi prilicha... a sas 128 shte e poveche sigurno... daze ne sym siguren dali ne e i po-dobra ot tazi deto e opisana tam shtoto viz notaciata: SAPPHIRE AIW R9000PRO/64 DDR - $130... samo che tvojta e GigaByte (ako e tazi de)... a i ne e samo PRO mi e Pro II... shto ne ja vidish kakvi benchmarkove shte dade na testovete?

Link to comment
Share on other sites

ami taj kakto gledam na most.bg cenite maj e kym $130 sys 64mb ram ako e... estestveno ako ne sym obyrkal neshto ama maj na tazi mi prilicha... a sas 128 shte e poveche sigurno... daze ne sym siguren dali ne e i po-dobra ot tazi deto e opisana tam shtoto viz notaciata: SAPPHIRE AIW R9000PRO/64 DDR - $130... samo che tvojta e GigaByte (ako e tazi de)... a i ne e samo PRO mi e Pro II... shto ne ja vidish kakvi benchmarkove shte dade na testovete?

 

Абе вземи разбери първо кво значи AIW в тва дет си го дал за пример(SAPPHIRE AIW R9000PRO/64 DDR - $130) и после постваи

Link to comment
Share on other sites

Az smqtam che ako reshim moje da se razberem za nqkakva cena - prati mi edno PM kakva priblizitelna cena i tyrsish i ako me ustroiva moje napravo da q zema zashtoto moita malko mi e poomryznala :)

Link to comment
Share on other sites

Абе вземи разбери първо кво значи AIW в тва дет си го дал за пример(SAPPHIRE AIW R9000PRO/64 DDR - $130) и после постваи

 

AIW - All In Wonder. Просто в коплекта си има Дистанционно и ТВ тунер. Това означава AIW.

Link to comment
Share on other sites

Тази карта струва между 80 и 100лв. Не бъдете коне с капаци. Хвърлете един поглед да речем в hardwarebg.com как вървят цените.

 

Значи вижте как стоят нещата тук и тук! Срамота е бе хора 60лв.....тва да не ви е някъв MX.

Link to comment
Share on other sites

AIW - All In Wonder. Просто в коплекта си има Дистанционно и ТВ тунер. Това означава AIW.

 

хаХ тебе ли питам ве

 

ЕИии амн от разбирачи в тоя форум

 

Хахххаааах

Link to comment
Share on other sites

Тази карта струва между 80 и 100лв. Не бъдете коне с капаци. Хвърлете един поглед да речем в hardwarebg.com как вървят цените.

 

Значи вижте как стоят нещата тук и тук! Срамота е бе хора 60лв.....тва да не ви е някъв MX.

честно казано не видях 9000Про2 и в драта линк-а дето си дал ;)

ето за какво става въпрос

http://www.giga-byte.com/VGA/Products/Prod...%20PRO%20II.htm

For Hynix DRAM only
Release Version:F3
Release Date:2003/1/21 
ECLK/MCLK is 275/250MHz

което е под честотите на моя радеон9000 про

а как се клоква ?

Link to comment
Share on other sites

zna4i kam neq si varvi programata v-tuner i q digam na max 315/300 i izbsto negi i po4uvsstva nit nassi4ane nt nisto i everest vednaga s

zasi4a promqnata i v 3d mark 2001 ima povishenie v to4kite ako i

znaeh druga programa za clok stqh oste da q digna dosta dobre se clokva tva pone sam zabelqzal

za sega nai visoko predlojeni e e 50$

Link to comment
Share on other sites

Тази карта струва между 80 и 100лв. Не бъдете коне с капаци. Хвърлете един поглед да речем в hardwarebg.com как вървят цените.

 

Значи вижте как стоят нещата тук и тук! Срамота е бе хора 60лв.....тва да не ви е някъв MX.

 

 

 

ami gospodin tzarvulev to4no za6toto ne e MX zatova 6te struva max. 60 lv i to ako se nameri nqkoi slqp kupuva4 :lol:

Link to comment
Share on other sites

а вие разбирачи защо не се разкарате

оставете човека да си продава картата

как не ви омръзна

във форма има страшно знаещи хора които много уважавам

но е пълно и с боклуци като вас заради които не стават продажбите

няма извинение за този пост

и нека някой модератор НАЙ-НАКРАЯ СЕ НАМЕСИ !!!

Link to comment
Share on other sites

ami gospodin tzarvulev to4no za6toto ne e MX zatova 6te struva max. 60 lv i to ako se nameri nqkoi slqp kupuva4 :lol:

 

Ако обичаш без господин цървулев, щото първо плачеш за warn, и второ тази карта изкарва ДОСТА повече от MX440 i MX460.

Link to comment
Share on other sites

na men ne mi trqbva ,no spored men okolo 40-60 lv ,vse pak 4x e :)

и какъв точно е проблема ,че е 4х ? мислиш ли ,че има голяма разлика ? мисля ,че цена от около 65-75 лева за това видео би била коректна . Видеото ,мисля всеки знае ,че няма място за сравнение с 5200-5500 картите ..

Link to comment
Share on other sites

и какъв точно е проблема ,че е 4х ? мислиш ли ,че има голяма разлика ? мисля ,че цена от около 65-75 лева за това видео би била коректна . Видеото ,мисля всеки знае ,че няма място за сравнение с 5200-5500 картите ..

 

ООпаа 5200-5500 тука вече са оля то така както я почна нищо не ти пречи накрая да добавиш и 5900 Ultra ако не и 6800

Link to comment
Share on other sites

OFFTOPIC:

хаХ тебе ли питам ве

 

ЕИии амн от разбирачи в тоя форум

 

Хахххаааах

 

Отговора ми не е директно към теб bakara. Просто видях че djadomraz май не знае какво означава AIW. Това е... Опитвах се да помогна. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

ООпаа 5200-5500 тука вече са оля то така както я почна нищо не ти пречи накрая да добавиш и 5900 Ultra ако не и 6800

щом така смяташ .. така да е ..

Само ,ако може да ми докажеш обратното ?

@broiko не мисля ,че знаеш за какво става дума в този пост .. така ,че не пиши повече тук ,ако нямаш нищо против ..

Link to comment
Share on other sites

ООпаа 5200-5500 тука вече са оля то така както я почна нищо не ти пречи накрая да добавиш и 5900 Ultra ако не и 6800

 

Постовете ти са крайно профани4ни и смърдят на некомпетентност, ако целта им е да свалиш цената , не си я постигнал , а само показваш колко си бос!

Картата е поне с 30% по-бърза от 5200-5500 и може да се равнава (ако не е и по-бърза от Р9100) !

Спорд мен минимална цена 75-80ЛВ, (зависи как е фана на охладителя)но си струва да се дадат и до 90лв. за нея.А ако има гаранция и още малки4ко отгоре (за пове4е ве4е може да се помисли и за Ти4200 на старо ), !

ПС: В този форум модераторите много толерират профаните , затова такива ,като "бакара"-та си 4ешат пръстите с постове за щяло и нещяло!

Съжалявам 4е съм така остър ,но това вашто не се трай ве4е, хем не разбирате хем си пъгате гагата дет не ви е работа!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...