Jump to content
BulForum.com

Prodavam Dyno i Ram


Recommended Posts

Guest Guest

A za kakvo go prodava6 ??? a toq pi4 Hitman mai iska i da mu go podari6 otgovori na vaprosa mi !!!

Link to comment
Share on other sites

Za HitMan: Choveche, ne svaliam i cent ot cenata na dynoto. Raboto perfektno. Mislia che dostatychno sym svalil. Ako te interesuva i naistina iskash da go kupish - ela testvai kolkoto iskash i ako ti haresa go vzemai.

Za Guest: Pradavam go ne zastoto e bygavo, a zastoto e na AMD, iskam da mina na Intel. Imam dobra rabota i sym skatal nikoi i drug dolar za po-dobra mashina. ako imate drugi vyprosi pitaite. Garantiram otgovor.

Link to comment
Share on other sites

Danoto e dobro raboti na FSB266 moje da mu se sloji do 2.4 AMD

Na 1 godina e oba4e raboti mnogo hubabo.

buhahahahah

posmali malko s fsb-to i 6te si pomistq

 

 

sega seriozno ako en si go prodal o6te svirni i 6te doida da go pogledna i ako vsi4ko mu e ok 6te go vzema

Link to comment
Share on other sites

А ве момчета не го закачаите Лорд Вегас изгоря му харда на момчето в момента е на ремонт

в ШОПЛАНДИЯ :tongue и може да се забави 2-3 месеца не даи си боже ! :wir вегас не знае

каде се намира :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Lord Vegas az sym za RAM-a ako o6te e v nali4nost.

Interesuva me kakva marka sa hardovete deto sa vi grymnali :D

Samsung AT100 20GB ... да му $#@ майката :cry

Link to comment
Share on other sites

:cry Pichove, HDD-to mi e Maxtor 20 GB: 7200 min/-1 . Zakupen e ot firma ERA, namira se do mosta na Gerdjika. Davam vi nai-priatelski syvet ne si kupuvaite nishto ot tazi firma. Ot 2 sedmici me vyrtqt s garanciqta i nakraq me izkaraha vinoven. :angry1 Blagodarq na vichki koito sa otgovorili na obqvata mi za prodajbata na dynoto i rama. V momenta ne prodavam nishto zastoto momchetata ot tazi firma me vyrnaha v 1 klas. Blagodarq vi za razbiraneto. :woot
Link to comment
Share on other sites

:) Mejdu drugoto mnogo moi priateli se oplakvat naposledyk che lesno im izpushvat HDD-tata. Vnimavaite ot kyde si kupuvate i proverqvaite dali naistina davat garanciq za predlaganota ot tqh stoka.

Ako rama ti beshe DDR shtex da ti q vzema!!!

Link to comment
Share on other sites

...Davam vi nai-priatelski syvet ne si kupuvaite nishto ot tazi firma...

Brqh, i Era li izleznaha kato Most.

Dano ne mi se skapiat kolonkite ;p

stiga be, az pochti vsichko ot Most pazaruvam i sym mnogo dovolen, che i ot era sym dovolen.. i ot adroit... ;)

Link to comment
Share on other sites

:cry Pichove, HDD-to mi e Maxtor  20 GB: 7200 min/-1 . Zakupen e ot firma ERA, namira se do mosta na Gerdjika. Davam vi nai-priatelski syvet ne si kupuvaite nishto ot tazi firma. Ot 2 sedmici me vyrtqt s garanciqta i nakraq me izkaraha vinoven.  :angry1 Blagodarq na vichki koito sa otgovorili na obqvata mi za prodajbata na dynoto i rama. V momenta ne prodavam nishto zastoto momchetata ot tazi firma me vyrnaha v 1 klas. Blagodarq vi za razbiraneto. :woot

za te te izkarat vinoven, qvno e imalo zashto :)

malko sa firmite, deto shte te precakat za takova neshto i ne mislq che era sa ot tqh, vqrno e, che skoro ne sym kupuval nishto ot tqh, de... no pone predi si dyrjaha na imeto...

 

...btw izobshto ne podcenqvaite grymotevichnite buri i tokovite udari, dosta sa neshtata v edin computer, koito mogat da se precakat ot tova, kato v 99% ot sluchaite, garanciqta ne vaji ;)

 

...da ne govorim, che ako po diska e imalo sledi ot chesto raznasqne nasam-natam.. ili udar...

Link to comment
Share on other sites

stiga be, az pochti vsichko ot Most pazaruvam i sym mnogo dovolen, che i ot era sym dovolen.. i ot adroit... ;)

Neka spodelia edno priasno wpechatlenie ot MOST. Silno otricatelno.

Otiwam da kupuwam Radeon 9100 imaiki infoto che go imat w cenowata lista ot edin priatel koito mi go kaza towa po tel. Wlizam wutre i pitam za cena na Radeon 9100 i onzi maloumnik mi otgowaria "Niama takowa neshto". Az ostawam iznenadan i poneje ne sam widial cenowata lista ne si i pomislih da sporia i trugnah da si izlizam, a w tozi moment wuprosnia "spec" me zastrelia s wuprosa "Ako iskash imame 9000. Ima li razlika ?" Ama mi gowori wse edno az sam maloumnia i triabwa da sam mu blagodaren che mi pozwoliawa da kupuwam ot nego i da polzwam cennite mu saweti kwo da si kupia !!!! Emi mama mu stara toi ako ne znae ima li razlika az li da mu obiasniawam ?!?! Twa za men e edin tup targowec i nishto poweche. Za nego dali prodawa komputri ili krastawici e wse edno.

Mainata mu. Otidoh w druga firma i wupreki che platih poweche, go naprawih s usmiwka zashtoto s picha tam si pogoworihme za processori, dunni platki i t.n. kato hora koito razbirat :)

 

A inache w MOST-a ne sa wsichki takiwa. Imam i dobri wpechatlenia, kogato mi smeniha edin hard w garancia za 2 dena, dokato na shefa mi za sushtoto neshto w druga firma go motaha pochti 2 sedmici i nakraia go nakaraha da doplati za po-goliam hard pri dosta neizgodni uslowia shtoto ne mojeli da mu namerat kato negowia.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...