Jump to content
BulForum.com

Superpower 2


Spister

Recommended Posts

demo 160МБ няма да изтегля, но разгледах някой screenshotove ... бих казал... Е*ати цифрите

 

income : $ 815 062 675 327

 

тая игра е някаква с мнооооооооого големи възможности и мнооооооооого големи цифри.

Link to comment
Share on other sites

demo 160МБ няма да изтегля, но разгледах някой screenshotove ... бих казал... Е*ати цифрите

 

income : $ 815 062 675 327

 

тая игра е някаква с мнооооооооого големи възможности и мнооооооооого големи цифри.

Ми ти кво очаква6 тва са парите на САЩ или Русия

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

logo.jpg

 

10x to DEFiANCE TEAM и няколко кебапчета

Информация

 

 

 

 

Инструкции за инсталиране:

 

1. Сваляте играта, Мини имиджа и Starforce Nightmare

 

2. Инсталирате играта, маунтвате MI-то(НЕ НЯКОЙ ОТ ИНСТАЛАЦИОННИТЕ ДИСКОВЕ!)

 

3. Стартирате Starforce Nightmare. Disable-вате CD-то и след това Disable-вате Node.

 

ВАЖНО :: Много вероятно е при някои конфигурации да не е нужно да се disable node, но при мен го изискваше.

 

4. След като Starforce Nightmare си свърши работата, стартирате играта. Тя ще поиска рестарт, дайте й го, за да си инсталира драйверите на лайното SF3.

 

5. По желание, но препоръчително инсталирате най-новия до момента пач - 1.4 и пак рестартирате, за да си обнови шибаните драйвери

 

6. Вече стартирате играта, като преди това отново свършвате процедурата в точка 3 !. Ако ви поиска сериен номер, пишете този:

 

VRAM9-A2EAV-KXMAW-6SPUJ-EGTWQ

 

При мен първия път, когато пуснах играта не го искаше, но в процеса на пробване до коя версия на играта можем да подкараме с MI-то почна да го иска :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

айде сега.. някой да ми обясни какво аджеба става в тая игра, защото аз като играх.. изиграх туториалите и се пуснах на scenario. мисията ми беше с Турция и целта беше да влезна в Европейския съюз. тъй като аз нямах НИКАКВА ИДЕЯ как да влезна в европейския съюз.. даже незнам от къде да видя условията.. пък камоли да ги изпълня, та нападнах България (поне да завзема малко териториика). и като се почна една... изсипаха ми се Американците, Руснаците, Израелците, Андорците и още други нации със всякаква армия. не е нужно да казвам, че американците разбиваха целия ми взвод със загуба от 1 хеликоптер или 1 патрулен кораб. и за капак на всичко.. Китайците за по-малко от 2 месеца се заселиха на ЦЯЛАТА МИ територия, състояща се от 70+ региона и във всеки трябва да се заселят по отделно с различен взвод. накрая останах само с региона Разград (който преди това си бях извоювал от българите и ангорците) и реших да нападна близката армия. останах учуден като разбрах, че е на американците. еми разбиха ми всичко, а аз им разбих само едно артилерийно оръдие.

 

та идеята ми е... някой да ми обясни какво аджеба става тук.. или как да видя (поне) условията за приемане в европейския съюз, за да знам или поне да се опитам.. да направя нещо, за да ме приемат.

 

Мерси!

 

П.С. поне разбрах какво ще стане ако някой ни обяви война. Ама ние сме лоши бе :) всички ни пазят :)

Link to comment
Share on other sites

Аз си дръпнах тия дни играта, обаче като направих дисковете и пробвах да я инсталирам ми изкара още в началото, че липсва файл superpower2.msi. Някой може ли да ми каже какво да правя при това положение?

Link to comment
Share on other sites

Аз си дръпнах тия дни играта, обаче като направих дисковете и пробвах да я инсталирам ми изкара още в началото, че липсва файл superpower2.msi. Някой може ли да ми каже какво да правя при това положение?

 

инсталирай от Daemon Tools защото някой игри имат защити и като се запишат на диск се повреждат някои от файловете.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...