Jump to content
BulForum.com

"angels" - хард рок група


Barmana

Recommended Posts

Габана съм ги слушал много малко и те са другата група която си мисля че заслужава уважение.

Tака си е! Надявам се скоро пад да свирят! Как само чаках сряда вечер :)

И как си мечтаех да изпълнят Did My Time на KoЯn и аз да пея с Виктор :)

Ех, мечтиии...

Link to comment
Share on other sites

Не съм ги чувал/слушал (може да е голям пропуск). Беше ми обърнато вниманието към тях днес (разбрахте ли какво имах предвид? :P). Може да дойда.

Link to comment
Share on other sites

Tака си е! Надявам се скоро пад да свирят! Как само чаках сряда вечер :)

И как си мечтаех да изпълнят Did My Time на KoЯn и аз да пея с Виктор :)

Ех, мечтиии...

да направим друг форум тогава:рок музиката ,рокклубовете и имат ли те почва в пловдив?сава ли?

 

все пак пловдив е град с традиции в този жанр музика,има още много други групи-не са една или две.лошото е че чалгата покори града,но това е друга тема

Link to comment
Share on other sites

Бях супер разсеян и блеех в темата докато не видях на Замечтания линка към парчето на Ел Пасо - Тя .. кажете кога и къде ще свирят ... задника ще си садера но тях ще ги слушам

Link to comment
Share on other sites

Бях супер разсеян и блеех в темата докато не видях на Замечтания линка към парчето на Ел Пасо - Тя .. кажете кога и къде ще свирят ... задника ще си садера но тях ще ги слушам

Другата събота 25.09 В Бълборг

Link to comment
Share on other sites

:tongue Бях в Бълборга и слушах Ейнджъл.Яко беше.Стана купон.

Бармана,ти един човек на около 35-40 ли си>?Защото само такъв барман имаше///

И сервитьорките в това заведение са под всякаква критика-нелюбезни и прости.

Някой друг от форума беше ли?

Link to comment
Share on other sites

:tongue Бях в Бълборга и слушах Ейнджъл.Яко беше.Стана купон.

Бармана,ти един човек на около 35-40 ли си>?Защото само такъв барман имаше///

И сервитьорките в това заведение са под всякаква критика-нелюбезни и прости.

Някой друг от форума беше ли?

не бях на бачкане видял си шефа ми!Той е горе долу пич.Но и мен ме дразнят сервитьорките-кажи ми какво се е случило,щото мен ме Боли за тая кръчма?

Link to comment
Share on other sites

Ами първо ги чакахме 30 минути да дойдат въобще.Така и не дойде никой.Качихме се с един мой приятел да си вземем отгоре-от бара и тая на бара ми вика:Кво искаш?Аз й викам 1 Бекс и й давам 2 лева.И тя:Нямаш ли точни?Щото нямам да ти върна.

И аз какво да кажа,викам й-Задръж ги,въпреки,че не заслужаваше.

После взима петте лева на моя приятел,а той иска Каменица.Нито ресто,нито Камениза в продължение на 5-6 минути,взе да си обслужва други клиенти.Добре,че беше този човек,за който аз те помислих-той беше супер любезен и ни върна кинтите и даде бира.

После като слезнахме долу и си поръчвахме още сервитьорката пак беше ужас-пак нямаше да връща и на всичкото отгоре ми се караше на мен защо имам едри пари.Все едни аз нося вина,че тя няма да ми върне.

Сори,братко,но адски непрофесионално обслужване!Стегни ги малко твоите колежки! :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Ами първо ги чакахме 30 минути да дойдат въобще.Така и не дойде никой.Качихме се с един мой приятел да си вземем отгоре-от бара и тая на бара ми вика:Кво искаш?Аз й викам 1 Бекс и й давам 2 лева.И тя:Нямаш ли точни?Щото нямам да ти върна.

И аз какво да кажа,викам й-Задръж ги,въпреки,че не заслужаваше.

После взима петте лева на моя приятел,а той иска Каменица.Нито ресто,нито Камениза в продължение на 5-6 минути,взе да си обслужва други клиенти.Добре,че беше този човек,за който аз те помислих-той беше супер любезен и ни върна кинтите и даде бира.

После като слезнахме долу и си поръчвахме още сервитьорката пак беше ужас-пак нямаше да връща и на всичкото отгоре ми се караше на мен защо имам едри пари.Все едни аз нося вина,че тя няма да ми върне.

Сори,братко,но адски непрофесионално обслужване!Стегни ги малко твоите колежки!  :wacko:

Sajalqvam,nqma da se povtori

Link to comment
Share on other sites

Е,ти пък,не се чувствай отговорен заради Бълборга.

Аз не го казвам,за да те упрекна,просто ти ме попита и аз ти разказах.

Професионално е от твоя страна,че така се впрягаш за работното си място,но не прекалявай! :punk

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...