Jump to content
BulForum.com

Продавам Радеон9100


Recommended Posts

Продавам Радеон9100, Yuan, 64MB-128bit, pri men s Bartona na 2,4 -udrq 10K ... na 3DMarka 2001 SE -b.330

Цена 80Лв.

И моля без коментари от рада на "Знаеш ли 4е Р9200 (64бит.-даже) е по-добра от твойта понеже 9200 е по-голямо 9100 а 9200 (СЕ) струва нова с гаранция 1г 55$" ...или за "80 ЛВ -няма да я продадеш "

Цената ми я препоръ4аха разни "разбира4и" от форума така 4е моля без коментари по цената ,под 80Лв -няма да бъде свалена -каквото и да пишете ...така 4е не се излагайте ами предлагайте !

Приемам само въпроси за състоянието на картата и оферти в пари .....моля не пишете -само и само да се намирате на писане-..акъл не ща !

Link to comment
Share on other sites

добре като не искаш мрънкания .. почваш :

клоква се така и така (като споменеш и дефаулт честотите й)

с памет еди ква си е

даваш някой друг тест

някое линкче с спецификациите й

,никой няма да те изяде спокойно ;)

айде дано поне това видео да го продадеш наслука :punk

Link to comment
Share on other sites

Не мога да се въздържа от коментар по обявата, който ще е чист офтопик! С риск да си навлека гнева на модераторите (а и твоя)!

Покупката и продажбата са двете страни на един и същи медал. Ти можеш да си продаваш нещо, което ти се струва евтино (и разбираемо, щото на времето си броил бая пари за него). Някой пък си търси такова нещо (или подобно) и му се ще да брои възможно най-малко пари за него! В този случай, ти искаш едно, купувачът дава по-малко и се разбирате за цена по средата. Това е смисълът на пазарлъка!

Да речем, че цената на стоката ти е такава, каквато са ти я препоръчали специалистите и ти не правиш никакви компромиси. Ами ако никой не ти даде толкова пари за стоката? Дори и цената да е ниска за конкретната стока, може никой в момента да не иска да си купи точно такова нещо. Как ще накараш купувача да поиска да си купи точно твойта стока, и точно на твойта цена? И тогава ли пак няма да направиш компромис? Нали трябва да "излъжеш" купувача с нещо? Ако останш твърд, според мен имаш две възможности -1-во, стоката да ти я купят специалистите разбирачи(!?) или 2-ро, да си я запазиш, като я пуснеш за продажба по-късно, естествено на по-ниска цена, която тогава стоката ще струва.

Та, като прочетох обявата, с непристъпната цена ми стана странна твоята излишна категоричност. С което изобщо не искам да кажа, че продаваш евтино или скъпо! Нито да коментирам качествата на стоката ти. Естествено, че имаш право да искаш толкова, колкото ти се иска (и колкото са ти казали). Ама ми се струва твърде арогантен начинът, по който го правиш! Това, продаването, ценообразуването и пазарлъкът, са си изкуство, което явно не владееш и не си прав, кото си написал, че не ти трябва акъл. На всеки му трябва! Това го има единствено в България- "Акъл не ща! Пари ми дайте!"

Не искам да те обиждам с горните думи, може и да не съм прав, ама изказвам мнение по въпроса. Да не говорим, че прочетена в прав текст и поосмислена малко, обявата звучи обидно към купувачите. Ако никой не разбира, за какво иде реч, мога да взема и да си изтрия поста. И, без това, и модератарите най-вероятно ще го направят, така че, карай да е весело!

Link to comment
Share on other sites

V hardwarebg.com edin turseshe takava i davashe do 90 leva, mojesh da proverish dali ne si e nameril. Marvin na nqkoi neshta cenite im ne padat, prosto iz4ezvat ot pazara (razvaleni primerno). Ina4e i na men mi idva malko visoki4ko ot kum budget, no da si pitam barter valnuva li te(za po-slaba karta + doplashtane) ili durjish na cash & carry.

Link to comment
Share on other sites

Не мога да се въздържа от коментар по обявата, който ще е чист офтопик! С риск да си навлека гнева на модераторите (а и твоя)!

Покупката и продажбата са двете страни на един и същи медал. Ти можеш да си продаваш нещо, което ти се струва евтино (и разбираемо, щото на времето си броил бая пари за него). Някой пък си търси такова нещо (или подобно) и му се ще да брои възможно най-малко пари за него! В този случай, ти искаш едно, купувачът дава по-малко и се разбирате за цена по средата. Това е смисълът на пазарлъка!

Да речем, че цената на стоката ти е такава, каквато са ти я препоръчали специалистите и ти не правиш никакви компромиси. Ами ако никой не ти даде толкова пари за стоката? Дори и цената да е ниска за конкретната стока, може никой в момента да не иска да си купи точно такова нещо. Как ще накараш купувача да поиска да си купи точно твойта стока, и точно на твойта цена? И тогава ли пак няма да направиш компромис? Нали трябва да "излъжеш" купувача с нещо? Ако останш твърд, според мен имаш две възможности -1-во, стоката да ти я купят специалистите разбирачи(!?) или 2-ро, да си я запазиш, като я пуснеш за продажба по-късно, естествено на по-ниска цена, която тогава стоката ще струва.

Та, като прочетох обявата, с непристъпната цена ми стана странна твоята излишна категоричност. С което изобщо не искам да кажа, че продаваш евтино или скъпо! Нито да коментирам качествата на стоката ти. Естествено, че имаш право да искаш толкова, колкото ти се иска (и колкото са ти казали). Ама ми се струва твърде арогантен начинът, по който го правиш! Това, продаването, ценообразуването и пазарлъкът, са си изкуство, което явно не владееш и не си прав, кото си написал, че не ти трябва акъл. На всеки му трябва! Това го има единствено в България- "Акъл не ща! Пари ми дайте!"

Не искам да те обиждам с горните думи, може и да не съм прав, ама изказвам мнение по въпроса. Да не говорим, че прочетена в прав текст и поосмислена малко, обявата звучи обидно към купувачите. Ако никой не разбира, за какво иде реч, мога да взема и да си изтрия поста. И, без това, и модератарите най-вероятно ще го направят, така че, карай да е весело!

 

Ами , не си ме разбрал парвилно -може би аз не съм се изразил правилно ...но ще ти поясня ,някой работи !

Първо за цената - такава е щото след 2-3дни я слагам в компа на един познат за 75 Лв(познат , не приятел),а за поне 5ЛВ от горе (аможе и пове4е )мога да я дам и на друг ! За това съм твърд в цената -ина4е знам как се продава ....продал съм доста неща из форумите и още нямам оплаквания от инкой(това последното не исках да го пиша щото от СЕМ може да ме глобят:)))) ,но ако пък не вярвате л мога да ви дам линкове да питате хора купували от мен!

А за " разбира4ите" -беше ирония към определен юсер ,но ти няма как да знаеш ,за това не се обиждам ...ина4е иамам необходимите познания за да си определя и сам цената -не се притеснявай!

Не съм искал да обиждам купува4ите ....а да разкарам зяпа4ите .( така като гледам ти си от вторите ...не се обижадаи ама първото ми впе4атление е такова ) също и за да не пиша подобни обяснения ,затова съм писал да пишат постове само с въпроси за картата или оферти с пари!

Но ти ми изглеждаш интелигентен ..и гледам 4е се мъ4иш пове4е да помогнеш от колкото да навредиш ,за това ти отговарям!

А за триене на поста ..аз поне няма да репортвам поста ти на админите , те да решат какво да правят!

Link to comment
Share on other sites

V hardwarebg.com edin turseshe takava i davashe do 90 leva, mojesh da proverish dali ne si e nameril. Marvin na nqkoi neshta cenite im ne padat, prosto iz4ezvat ot pazara (razvaleni primerno). Ina4e i na men mi idva malko visoki4ko ot kum budget, no da si pitam barter valnuva li te(za po-slaba karta + doplashtane) ili durjish na cash & carry.

 

Мисля 4е отговора за бартера е по-горе поста към Марвин с една дума -не , ина4е мерси за Хард.БГ,знам редовно търгувам от там ,но исках да е от Пловдив, з атова предлагам на вас първо !...ина4е с куриери си е занимавка ..тия от Еконт са си забили офиса на Другия край на града ...а с други не съм пращал още .....аве пак Мерси 4е си се поинтересувал все пак в Хард.бг!

Link to comment
Share on other sites

ОК! Продавай, продавай, пък аз ще гледам (в случая)! Иначе и аз съм купил и попродал туй-онуй по тези места, така че не само гледам, да знаеш! ;) Иначе, наистина не исках да те обидя, и аз не се обиждам, така че, продължавай. Пък, при някоя сделка, можем и да се видим, кой знае? :D

Поздрави!

Link to comment
Share on other sites

Аре ве никой ли не иска карта дето прай 10К на 3Дмарка 2001СЕ !Какво да ви кажа още за тази карта мисля 4е вси4ки знаят 4е удря в земята си4ки Радеони 9200 и FX5200, освен това на Дх8-игрите е по-добра даже и от 4ист 9600(ако не е клокнат -разбира се и само на ДХ8-игрите:):)))

но за тея пари !

Айде 4е утре май ве4е я слагам в един комп и край на продажбата!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...