Jump to content
BulForum.com

Предлагам Case MODDING срещу заплащане


Recommended Posts

Kaji kak ia napravi tazi kotia, mnogo e gotina.E i as iskam takava no me e bazeto sam da si napravia da mi svetat lampi4ki vatre ia kaji ti kak postigna tova sas kakvi istrumenti i kolko leva ti izleze

Link to comment
Share on other sites

Kaji kak ia napravi tazi kotia, mnogo e gotina.E i as iskam takava no me e bazeto sam da si napravia da mi svetat lampi4ki vatre ia kaji ti kak postigna tova sas kakvi istrumenti i kolko leva ti izleze

 

aМИ Званиш на посо4ения тел. горе или в ICQ и казваш какво да правим капака... в момента имам една поръ4ка същата като мойта -15лв ще му струва цялата обработка-абе просто по капака не бараш нищо ти...

Link to comment
Share on other sites

мии на SPire пръ4ката е 13лв.... какъв етози въппрос ?? :lol:

За слагане -няма проблеми...ша 4ерпиш една бира ,ако слагането е проблема :P

Главанат идея е хората да не си разхождат целите машини... а да си оправят светлините на място...но за който е проблем -ще го разрешим, бързо и евтино ;)

Link to comment
Share on other sites

То верно кутията изглежда супер :woot

И казваш че излиза към 15 лв?

Кажи от какво си направил капака?

 

И да та питам дали е издръжливо?

Щото имам проблеми с харда и през 4-5 дена си отварям кутията. ;)

Link to comment
Share on other sites

ами да в момента имам оставен капак дас е прави като същия на снимката....15лв...

за въпроса с отварянето..няма никакво зна4ение...вси4ко е направено по стандарти...

никакви проблеми -освен ако по4неш да го усукваш и огъваш... :devil

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Ако някой иска да се свърже с Batmitko да го направи на телефона или ICQ

защото човека няма достъп до форума.

За контакти:

ГСМ:0889484032

ICQ:162-639-612

Link to comment
Share on other sites

Guest the_hot_guy

az sam zainteresuvan ! iskam da si go modna oba4e ne6to go nqma v ICQ ni6to se nqkoga 6te se zase4em oba4e tazi cena (15lv) vkliu4va li otzad pleksiglas ?!? ili az trea si tarsa ?!? a za tiq neon4eta ot de da si zema ili i te se vkiu4vat v cenata :P ?!? i ako ne otde 6toto az pitah ama navsqkade vikat 4e ne sam im dostavili 4e mnogo malko se tarsili i takiva raoti ... :D

Link to comment
Share on other sites

Мога ли да запитам защо никои не отговаря на това ICQ:162-639-612 .

Силно заинтересован съм от тази оферта но искам малко повече информация ако е възможно

Link to comment
Share on other sites

Guest the_hot_guy
Мога ли да запитам защо никои не отговаря на това ICQ:162-639-612 .

Силно заинтересован съм от тази оферта но искам малко повече информация ако е възможно

da we i az sa opitvam da sa svarja ama ne6to ne stava a pak v kraen slu4ai 6a mu zvanna na GSM-to ama utre 4e e dosta kasni4ko :D

 

мизерен модинг ама като за начало става и парите си ги бива :)

kak 6a e mizeren we dai pic. na tvoita kutiqda de !?! men li4noi negovata kutiq i oniq drugiqt kapak super mnogo me kefqt !?! neznam ti kvo si napravil ama .... :bgrin: :D :P :D

EdIt:A samo da popitam neonkite kolko struvat we az za posledno nekoi mi kaza 4e v jar li be6e ili reset a we edno ot dvete bili edin komplekt ob6to 2 neonki za 13 lv. ti si izbira6 cvqt vqrno li e ?!? po kolko sa sega ?!? i tiq fan4eta s diodite za procesor 1.8 ~2.0 ghz da moje da poddarja s 3 4 dioda kolko ` struva i toi !?! 10x predvaritelno ! :punk

Link to comment
Share on other sites

Караванчо, тоя капак на снимката е правен чрез лазерно рязане на стандартен или пък е съвсем различен, от различна материя направен? Обясни малко на хората :)

Link to comment
Share on other sites

Хора спокойно ве! Може да има работа пича, кво само наливате.

Изчакайте малко, ще се появи.

Доколкото до капаците стават просто невероятни!!!

Моя ми го направи скоро.Все едно е излязъл от завода!!!

Утре ще направя и някое друго пикче да видите за какво става въпрос.

Само дето на мен ми излезе 19лв.Ама тва е щото трябваше да се оразмерява...

и т.н....аве сложна работа си беше.

 

ПС: Неона не влиза в цената!!! noname неон ти е 13-16лв!!!

Link to comment
Share on other sites

А плекса влиза ли в цената за рязане и оразмеряване.Проекта трябва ли да е в някакъв формат или даваш някаква снимка и по нея ти се реже кутията .? :)

Link to comment
Share on other sites

Тоест се получава следното:

 

1.Ряза с лазер на капака + плексиглас = 15 лв.

2.Неон ( червен, син, зелен ) във Вали БГ е = 12 лв.

3.Един светещ вентилатор пак там ( червен, син, зелен, комбиниран ) = 8 лв

 

Общо мойта ЕЛКА показа : 35 лв. Ако има навите според мен е добре. Ако пича е свободен да каже. Аз тия дни ще имам толкова пари и може да си направя едно модче. Макар че кутията ми е бива. ЕтО Я и НеЯ. С едно Синьо неонче и син вентилатор ще стане добре.

Link to comment
Share on other sites

според мен е много това :)

аз ще си го направя за по-малко пари, но ме мързи да се занимавам с други ... поне днес :P

иначе:

във ВАЛИ няма син неон!

има зелен и червен

и няма светещи фан-чета ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...