Jump to content
BulForum.com

Продавам двор с къща в с. Катуница


Recommended Posts

 
Продавам двор с къща в с. Катуница, снимка 1 - Къщи - 39341246
Продавам двор с къща в с. Катуница, снимка 2 - Къщи - 39341246
 
 
Квадратура: 110 кв. м.
 
Брой стаи: 5
 
Брой етажи: 1
 
Двор: 800 кв. м.
 
Описание
Продавам дворно място около 800 кв.м. със стара къща, за бутане или ремонт 110 кв.м. нанесени на скица. Правоъгълен парцел с масивни огради. С партида за ток и вода. Има сонда. Допълнителни стопански постройки, едната от които е приспособена за стая с баня и тоалетна. В двора има грозде, малини, къпини, плодни дръвчета - смокини, нар, дюли, райска ябълка, круша, ябълка, праскова, ранна череша, вишна. Само на 10 мин. от шумия град - с. Катуница. На асвалтирана улица до центъра на селото. Цена 62000 евро. Идеален имот за инвестиция. Изрядни и готови документи за продажба.
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, djaba said:

Мухаха,  62 .... 

Ти, какво предлагаш ? Или просто се изказваш? Но нека не превръщаме темата в спам ! Ако имаш да кажеш нещо колега, можеш и на ЛС да го направиш!

Link to comment
Share on other sites

През шалтера ми е дали ще ме санкционираш! И без това тук останаха само всичкознайковци с малки пишки и никакво покритие на претенциите!

 

Темата ме интересува, но нямаше ли някъде в правилата дето модераторите трябва да ги знаят наизуст, а аз няма да си направя труда да ги прехвърля пак по диагонал, та нямаше ли правило да се дават нормални цени, а не измишльотини и боклуци да не се продават по-скъпо от нормалното?!?

 

Пич, това са 800 квадрата! И трябва да даваш пари да изринеш старите верании по двора! Можеш ли да сметнеш колко камиона трябва да извадиш само от къщата? Да не мислиш, че който търси да купува ще гледа райски ябълки, джинджъри и други храсти?!? 800 квадрата? Това са почти 80 евро на квадрат?!? В Катуница? Е па много си повервахте, че цените са такива!!! Нищо, той пазара ще ви укроти! Ако пък си намериш балък, да знаеш, че си е крал парите, а не ги е вадил с труд!

 

Аре у лево!

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, djaba said:

През шалтера ми е дали ще ме санкционираш! И без това тук останаха само всичкознайковци с малки пишки и никакво покритие на претенциите!

 

Темата ме интересува, но нямаше ли някъде в правилата дето модераторите трябва да ги знаят наизуст, а аз няма да си направя труда да ги прехвърля пак по диагонал, та нямаше ли правило да се дават нормални цени, а не измишльотини и боклуци да не се продават по-скъпо от нормалното?!?

 

Пич, това са 800 квадрата! И трябва да даваш пари да изринеш старите верании по двора! Можеш ли да сметнеш колко камиона трябва да извадиш само от къщата? Да не мислиш, че който търси да купува ще гледа райски ябълки, джинджъри и други храсти?!? 800 квадрата? Това са почти 80 евро на квадрат?!? В Катуница? Е па много си повервахте, че цените са такива!!! Нищо, той пазара ще ви укроти! Ако пък си намериш балък, да знаеш, че си е крал парите, а не ги е вадил с труд!

 

Аре у лево!

Явно нямаш интерес или пак се изказваш неподготвен. Не си запознат май как вървят цените - гол парцел, около 700 кв. без ограда, без партиди за  ток, вода, без сонда и скица на къща е от порядъка на 35к евра. Хайде сега да сложим и разходите за присъединяване и направа на погоре описаните неща и разправии по институции, проекти, губене на време и т.н. Възлизат  повече, отколкото да си го купиш готово и направено от други хора, защото незнаеш колко им е коствало това. Това за изриването на къщата съм съгласен, че ще трябва да се плаща на камионите, но след като евентуалният купувачът го е помислил и пресметнал, значи ще му излезе сметката да я купи.  Друг е въпроса, че Българинът трябва да мрънка и завижда на другия, какво прави и как го прави и все, че му е скъпо. Ако не ти понася цената, подминаваш темата и си скролваш надолу без да се изказваш. Пий една ракия и си свиркай. Жив и здрав да си. 

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, djaba said:

През шалтера ми е дали ще ме санкционираш! И без това тук останаха само всичкознайковци с малки пишки и никакво покритие на претенциите!

Чудесно закривай си регистрацията ТУК и бегом към измамниците в ОЛХ! Там е пълно с такива като теб големи тарикати . Прав ти път 

Link to comment
Share on other sites

Quote

е от порядъка на 35к евра

 

Ама това ти ли го реши или някой купи на тази цена?

Не се сещам за реален ненормалник, който ще купи парцел или къща на подобна цена в това кърско село, с разлашкана до Бога инфраструктура и преобладаващо тъмнокожо население. 

Извинявам се, че се намесвам, но наистина понякога е желателно правилата на форума са се спазват, а случаят категорично касае т.2.

Подобни цени са нереални дори за Марково и Белащица, просто е комично ...

 

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, vkirov said:

 

Ама това ти ли го реши или някой купи на тази цена?

Не се сещам за реален ненормалник, който ще купи парцел или къща на подобна цена в това кърско село, с разлашкана до Бога инфраструктура и преобладаващо тъмнокожо население. 

Извинявам се, че се намесвам, но наистина понякога е желателно правилата на форума са се спазват, а случаят категорично касае т.2.

Подобни цени са нереални дори за Марково и Белащица, просто е комично ...

 

Инфраструктурата си е много добра, като отида до там ще ти пратя и снимки, за да не съм голословен, селото се газифицира в момента, транспорт на всеки 30 мин, къщата се намира в българската част на около 250-300 м. от кметството и училището на главна улица. След около 2 г. ще има и канализация на къщата. Не искам да правя реклама, но само за справка 

Обява 1:

https://m.bazar.bg/obiava-37596608/prodava-partsel-s-katunitsa-oblast-plovdiv 

Обява 2:

https://m.bazar.bg/obiava-38779603/prodava-partsel-s-katunitsa-oblast-plovdiv

 

До парцелите има ток и вода!

 

Ако админ сметне, че цената е висока, нека да закрие темата!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...