Jump to content
BulForum.com

polski re4nik


JOVANI

Recommended Posts

Пич трудно ша си намериш полски речник за компютър така че жземи си купи един от книйарница.Аре peace!!! :inqn

 

Виж в data.bg има някакви .rar-ове.

Много си изчерпателен, браво! ;)

 

За речниците — ако се надяваш да намериш полско-български/българо-полски мисля, че е най-добре да забравиш. Съмнявам се, че такова нещо има. Но английско-полски/полско-английски със сигурност се намират (в "Мулето"):

Ydp Collins English-Polish Dictionary v2 Iso Osloskop.rar

The New Kosciuszko Fundation Dictionary - English-Polish Polish-English.mdf

Dictionary Polish English Slownik Kosciuszko.zip

 

Има тема за това как се ползва Мулето, потърси със Search и ще я намериш.

Успех!

Link to comment
Share on other sites

Аз лично много съм търсил компютърен полски речник ама без никъв успех. За това по-добре си купи обикновени речници :blink: Тях вече е по-възможно да ги има.

Link to comment
Share on other sites

Аз лично много съм търсил компютърен полски речник ама без никъв успех. За това по-добре си купи обикновени речници :blink: Тях вече е по-възможно да ги има.

Problema e 4e nikade nqma 4isto nov re4nik namerih samo nqkakav antikvaren ot 1960 ili 70 godina prodavaha go online v edna online knijarnica sega ne se se6tam za imeto nadqvah se nqkoi da mi pomogne no qvno nqma koi

mersi vse pak na tezi ,koito sa se opitali i sa dali linkove :) ;) :punk

Link to comment
Share on other sites

Някаъде из дисковете ми се размятаха някви полски речници(и разни други полски неща), но незнам точно какви са само знам, че ги изпратиха на жената(тя завърши С.Ф. с полски) едни поляци, които учат българска фиология(или нещо от този род) в Полша. :)

 

ЕДИТ:Само от любопитсво дане би да учиш нещо с полски в ПУ-то, ако е така мойте съболезнования ;)

Link to comment
Share on other sites

Някаъде из дисковете ми се размятаха някви полски речници(и разни други полски неща), но незнам точно какви са само знам, че ги изпратиха на жената(тя завърши С.Ф. с полски) едни поляци, които учат българска фиология(или нещо от този род) в Полша. :)

 

ЕДИТ:Само от любопитсво дане би да учиш нещо с полски в ПУ-то, ако е така мойте съболезнования ;)

ami teparva 6te u4a v PU te me bqha prieli i s 4e6ki ,no izbrah polski ,za6toto pol6a e dosta po-golqma,truden li e mnogo polskiq??

ako go otkrie6 tezi diskove pi6i :)) :) ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...