Jump to content
BulForum.com

Subtitle Links and Requests


Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Търся суб за The Astronaut`s Wife.Моля ако имате някаква идея откъде да ги изтегля,споделете:)

 

още и за Spring,summer,fall,winter...and Spring pls, на корейски е :confused

Link to comment
Share on other sites

Ето и BG субтитири за Underworld.2003.UNRATED.DVDRip.XViD-ALLiANCE.

По-добро от това не мога , ползвах старите от първата версия и малко превод на око.

Тези са версията на Veli

CD1

CD2

Link to comment
Share on other sites

Може ли някой да ми каже от каде мога да си изтегля субтитри на български за South Park,обаче за епизодите,защото търсих на всичките сайтове които знам и не можах да намеря(е намерих в data.bg обаче само за 4 епизода).Та ако някой знае от каде мога да намеря въпросните субтитри нека да ми каже,а ако направо ги качи на вареза ще е още по-добре.

Link to comment
Share on other sites

Vuprosa poskoro mi e kum Veli no ako nqkoi drug znae kude moga da otkriq bulgarski subtitri za The Blue Planet (2001) , paradoksa e 4e na vsi4ki drugi free saitove sa ka4eni no sa s razmer 350 mb a v warez sa 700 mb i titrite ne pasvat ne stava sus naglasqne .A vun6nata skoros mi e dosta niska i nepostoqnna za da gi durpam ot drugade . Mersi predvaritelno

Link to comment
Share on other sites

Субтитрита са започнати да се превеждат - но няма зададен краен срок, така че ще проверяваш във форума или аз, или някой друг ще ги качим като се появят!  ;)

 

ето субтитри. тъй като видях че никъде няма субтитри се захванах да ги преведа не за друго, ами щото моята приятелка искаше да гледа филма и нямаше друг начин. така че... отделих 6 часа на превода. Enjoy.

 

Subtitles - 13 Going On 30

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...