Jump to content
BulForum.com

Subtitle Links and Requests


Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Някои да има субтитри за Redemption?

Благодаря предварително :D

 

(и как да оворя субтитрите на "Константин"? Нещо не мога да ги подкарам. Моля за съвет)

Link to comment
Share on other sites

Наистина ли никой няма bg субтитри за филма Outbreak /Зараза/.

Ако някой има нещо по-въпроса нека помогне.

Благодаря предварително!

Link to comment
Share on other sites

ka4ih tuk sub za Freeze.Me.2000.DVDRip.XviD-NaSaMo, ako moje niakoi da gi premesti v directoriata s filma. sub sa idealni!!!

 

Za da se gleda online

Link to comment
Share on other sites

ще ми дадете ли субтитри за The football factory, намерих на един сайт но пише че са за Wp версията и изобщо не си съвпадат с филма от варез.ру

Link to comment
Share on other sites

 

точно тези опитах и не стават. Първо идват твърде рано и ги нацелих направих ги да закъсняват с 108 сек и си съвпадат субтитрите със заглавието на англ. език, но след това диалозите изобщо не си съвпадат със субтитрите, няма ли някакви други суб като за филма от вареза

Link to comment
Share on other sites

точно тези опитах и не стават. Първо идват твърде рано и ги нацелих направих ги да закъсняват с 108 сек и си съвпадат субтитрите със заглавието на англ. език, но след това диалозите изобщо не си съвпадат със субтитрите, няма ли някакви други суб като за филма от вареза

 

 

има, на английски :D

workprint версията и dvdrip-a се различават! някои сцени/диалози в едната ги няма в другата

Link to comment
Share on other sites

има, на английски  :D

workprint версията и dvdrip-a се различават! някои сцени/диалози в едната ги няма в другата

а няма ли български субтитри за двд- рипа

Link to comment
Share on other sites

а няма ли български субтитри за двд- рипа

 

не. аз пуснах един request за превода им във форума на data.bg преди време, ама никой не се е отзовал ... все още

 

-------------

 

4817.jpg

White.Noise.WS.DVDSCR.XviD-MoF

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...