Jump to content
BulForum.com

Продавам китара


Recommended Posts

2 hours ago, head_up said:

Хубаво е да дадеш някаква информация за китарата, линк с инфо, гугъл не връща нищо смислено. 

 Нямам информация. Снимка е единственото, което имам. Не знам модел. Ако имаш интерес можем да се разберем за вариант, в който да я чуеш. 

Link to comment
Share on other sites

Не ми беше в плановете да купувам китара, макар да се изкушавам от някакво време насам, та да не палим фитила.. Любопитно ми бе, а и не може да няма модел написан някъде из нея. Ще е по удачно и за бъдещия купувач да получи някаква предварителна информация.

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, head_up said:

Не ми беше в плановете да купувам китара, макар да се изкушавам от някакво време насам, та да не палим фитила.. Любопитно ми бе, а и не може да няма модел написан някъде из нея. Ще е по удачно и за бъдещия купувач да получи някаква предварителна информация.

 Аз я купих да си начеша крастата от един приятел, който имаше 12 китари тогава. Ще огледам, но не съм виждал до сега да пише нещо друго освен Justin. Не е професионална китара и за това предполагам, че няма модел. 

Edited by vikktorpenchev
Link to comment
Share on other sites

И аз като теб мисля да си начеша крастата/евентуално да я взема /.....но наистина не намирам модел.

Поне тази не е Лес Пол , че не ми седят добре личо за мен.

Ако излезе нещо като модел моля да го споделиш.Имам опредедлено интерес за китарата , че последите 9 месеца три поръчвам и връщам  заради отвратителни дефекти.

 

ЕДИТ

Бих я определил повече като Стратокастър......но не мога да бъда коректен. Нямам толкова познания.

Евентуално с други снимки разполагаш ли ?

ЕДИТ2

Най-близкото по вид на тялото е Супер страт /там обаче са два хъмбакера а не както тук два сингъла и един хъмбакер/

Edited by batko32
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, vikktorpenchev said:

Няма модел, огледах.  
https://imgur.com/a/QUcL7XY

Няма проблем. Би ли ми писал телефон /може и на лични / за да се чуем /видим утре  ?

 

Сега се загледах. Това да не е някой от моделите на Харли Бентон ? Прочетох го на калъфа ако е от тази китара де :)

 

Edited by batko32
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...