Jump to content
BulForum.com

Shrek 2


Flashman

Хареса ли ви филма?  

87 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Който не харесва Шрек 1 и/или 2 неразбира от добра комедия и по-добре да не си губи времето с филми от този жанр :P

Иначе аз съм си фен на анимацията по принцип и когато излезе нещо от рода съм първия дето го гледа :D Доста са се постарали в Ш2 и има много тънки моменти, които немогат да се хванат от първия път и трябва да се обръща внимание на детайлите, това е красотата на филма :) А защо обичам толкова анимацията е причината е много проста, това което в игралните филми изглежда гадно или безвкусно, анимацията го прави по детски забавно :P

Link to comment
Share on other sites

Шрек 2 е един невероятен филм. Принципно най-яките анимации през последните години са Ice Age ; Shrek & Shrek 2. На мен лично Шрек 2 ми хареса доста повече от първата част / макар ,че и тя е много добра /... Това е много качествена пародия , в която не всяка втора реплика е за секс или за пръдни и повърни :blink: ... То като игралните филми вече само за това говорят и темите им са УБИЙСТВЕНО тъпи / от типа на Бързи и Яростни - :sick -no offence / , та поне из анимациите се намира нещо стойностно...

Link to comment
Share on other sites

Честно казано втората част с нищо не ме изненада. Или иначе казано - получих точно това, което очаквах - точно толкова забавно продължение, колкото беше и първата част - нито повече, нито по-малко.

Link to comment
Share on other sites

Spored men parvata chast e po-dobra no moje bi zastoto e parva :) t.e. do predi tova ne biah gledal Srek : ) Hem smeshen na momenti gnusno vilgaren : ) abe gotini filmcheta :) ako napraviat 3 moje bi pak ste go gledam

Link to comment
Share on other sites

Film4eto si go biva..osobeno Pus:D Super zabavno e...mislq 4e e po dobro ot pyrvata 4ast,no vse pak kogato Shrek 1 izleze be6e ne6to novo(v smisyl podoben film ne be6e izlizal dotogava,pone ne be6e staval tolkova populqren)parodiq na syvremennoto kino..nz no na men mi haresa mn.Ta misylta mi be6e 4e be6e originalen..a Shrek 2...se o4akva6e znam li:)

Link to comment
Share on other sites

Men nai me nakefi otgovora na flameblin ili ne6to takova . Li4no men ----mn me zaradva film4eto - bqh si nastroena za edna priqtna komediika i mi se opravdaha o4akvaniqta, kakto i dae , find Nemo mn pove4e mi haresa i ako nqkoi e gledal podobni , molq da mi podvarli nqkoq ideq :tongue

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...