Jump to content
BulForum.com

Harddisk monitoring?


Recommended Posts

Кажете наква програма с която да си гледам SMART-a на диска и най бече температурата. SiGuardian май беше за това. Обаче ако знаете и от къде да я дръпна щото на сайта им искат да плащам. Диска е Maxtor.

Link to comment
Share on other sites

Чух че хардовете нямали сензори за темп-а или ако имали нямало как да кажат на дъното колко дигат. Верно ли е или греша? Иначе аз ползвам Hardware Monitor. Показва ти повечето температури на компонентите,обороти на перки и волтажи на дъното.

Link to comment
Share on other sites

ми не е вярно Speed Fan ми показва сичко и temp и S.M.A.R.T дори и дъното вика enabled а диска си ми е доста старичък, ама как точно ще реагира нямам и идея иначе Speed Fan даваше там някви индекси...

Link to comment
Share on other sites

Druga alternativa e D Temp. Ako se razrovish iz foruma ste namerish info za neia. Malka e i nishto nepretendirashta programa, no za merene na temperatura varshi idealna rabota, niama instalacia, niama nishto, samo puskash EXE-to i si gotov.

Link to comment
Share on other sites

Na men vsi4kite tezi programi mi ba4kat bez problem i sega Temperaturata na HDD-to mi e 36 gradusa!! :D

Link to comment
Share on other sites

Бе що ми се струва че тея програми си изсмукват стойностите от пръстите.... в момента имам 3 програми (за проба) и трите показват различна температура :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...