Jump to content
BulForum.com

dvx to vcd & svcd


Guest picha

Recommended Posts

Nqma da ti kaja...shtoto shte pravish pari ot taq rabota...inache znam...pravil sam daje svcd s izbor na sceni...ama ne zaslujavash da znaesh....osven tova si postnal 4 pati...go to hell

Link to comment
Share on other sites

Ha-Ha-Ha-Davam obiasnenia na miasto,sreshtu styklena belejka s tapa.

Maitap be Pich i Ael.Naistina procedurata e dalga,a pak triabva da si praia kolata,che mi e skapana.Utre ako mi ostane vreme shte vi postna

Link to comment
Share on other sites

Ami ako pitate men vas ili vi marzi da 4etete ili puk variant 2 ne znaete angliiski, zashtoto vsi4ki uvajavani sites posveteni na movies imat po nqkolko tutoriala kak da se convert ot vcd to divx i obratnoto...i naistina obqsnenieto ne e ot nai-kratkite, no kato cqlo procesa ne iziskva osobenna mislovna deinost!

Link to comment
Share on other sites

Shto,be chovek,nablijava Velikden.A pak Gospod e kazal:

Vrazumi nevernite,otvori ochite na neznaeshtite i shte ti e videno i na tozi i na onzi sviat.

Dai da im kajem,a pak te she napraiat edna kooperacia i she pocherpiat.

(Velikdenska salata s troianska slivova)-ama avansovo,che inache shte im se skapiat VCD-tata. :beerchug

Link to comment
Share on other sites

Ael tova beshe drugoto mi predpolojenie ako poglednesh 2-3 post-a po nagore...btw ima i dr ezici no mai i te ne vi ustroivat...mislq 4e sam vijdal i ruski guides, no ne moga da se setq kade..probvai v google-a v advanced "avi to vcd" rezultati samo na ezika koito znaete i stiskaite palci :))

Link to comment
Share on other sites

awe 6a vi okapat racete ko sednete da prevedete ne6to we .. basi i razbira4ite we ..  :blink:

 

Link:Creating VCD using .AVI file

Mдааа ей за тва говорех от началото. Да има повече хора като *flimode*. Thx bro Смятам че на доста хора ще им е полезен туториала

 

Peace All :tongue

Link to comment
Share on other sites

emm dano da e ot polza .. se pak za tva go pi6a ;] radvam se 4e vi haresva .. po natataka moje da napi6a o6te ne6to .. btw v tozi tutorial ne sum pisal kak da se napravi VCD sas ac3 zvuk .. ako ima mnogo jelae6ti .. kajete i 6a go napi6a .. :blink:

 

ako imate nqkvi vaprosi kazvaite ;]

ako ste super gordi s novoto VCD koet ste napraili ... 4erpete !! :P

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...