Jump to content
BulForum.com

CS parody


GuardianForce

Recommended Posts

Определено яки простотии... доста смешно е наистина.

Особено момента, в който ония пич хвърля едно топче тоалетна хартия

с вече култовата фраза "Fire In The Hole!!!" :wub: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Тва филмче е добре измислено но съвсем не е добре направено.Много преиграват тия.Инъче е интерсно.Просто е трбвало повече да се постараят хората ;)

Link to comment
Share on other sites

Хей я кажете в това второто филмче за какво става въпрос.Заслужава ли си да се сваля?Интересно ли е?Неща да свалям 80МБ и накрая филмчето да се окаже пълна боза ;)

Link to comment
Share on other sites

Хей я кажете в това второто филмче за какво става въпрос.Заслужава ли си да се сваля?Интересно ли е?Неща да свалям 80МБ и накрая филмчето да се окаже пълна боза ;)

Ми сваляш 10 МБ, гледаш за кво става дума, и ако ти хареса го дърпаш цялото :)

Link to comment
Share on other sites

Второто филмче (Enemy Teritory)е по Професионално изпълнено но първото(CS) е по интересно ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Ми сваляш 10 МБ, гледаш за кво става дума, и ако ти хареса го дърпаш цялото  :)

Това може да стане само с стандарния менежар за сваляне този на INTERNET EXPLORER нали?

 

Много обичам да гледам разни ПАРОДИЙ.Ако някой знае още,нека даде линк няма значение колко е голям фаил-а!!!

МНОГО СА ИДИОТСКИ ТЕЗИ КЛИПЧЕТА АМА НАЛИ ЗА ТВА Е ПАРОДИЯТА ДА ПОКАЖЕ ПО ИРОНИЧЕНА ГЛЕДНА ТОЧКА НЕЩАТА

 

 

П.П.Много ми е интерестно на парвото филмче "На коя ли карта играят понеже като гледах филма видях минимум 2места за каширване" :punk

Link to comment
Share on other sites

Еми НЕ сваляй с Фласш гет и прочие а само с програмките вградени в браузърите!Иначе ти банват ИП-то глупаво нали?

Доста аз съм с Internet Download Manager за мен лично това е най-добрата и лестна програма за сваляне.Иначе Flash GET-а много ме ядосва>>МНОООГОО ТАПА ПРОГРАМА.

сега 6те си го сваля с windows-кия менеджер

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...