Jump to content
BulForum.com

E700 umrq mu VGA-to


Recommended Posts

imam samsung E700 oba4e okolo 8 -9 mesetza si raboti perfektno ,oba4e sega ne6te da snima da mu e...a m....ta,kato pusna fototo dava 4eren ekran i sled nqkolko sekundi se restartira.nqkoi mojeli da mi pomegne s ne6to polezno po vaprosa ili da go prasna s edin po golqm 4uk :angry1

Link to comment
Share on other sites

Здравей. И аз съм с E700 от деквмрви и преди време имах този проблем когато бях решил да изчистя предния екран. Телефона се беше понамокрил и не можеше да функционира камерата и предния панел, но след като го избърсах по-добре си работеше. Провери за някакви нередности по предния панел. Другия вариант е да ти го погледне техник дали някой от кабелите, които се намират на самата сгъвка а капака не е прекъснат.

Link to comment
Share on other sites

Здравей,

 

След като телефона ти е на 8-9 месеца следва,че трябва още да е гаранционен.Защо не пробваш да занесеш апарата в магазина,от който си го купил ?

Link to comment
Share on other sites

След като телефона ти е на 8-9 месеца следва,че трябва още да е гаранционен.Защо не пробваш да занесеш апарата в магазина,от който си го купил ?

 

Mnogo po lesno e da go zanese6 v garancionniq sevriz na ul. Ivan Vazov 57!! :) Nosi6 si garancionnata karta s teb i nqma6 problemi!

Link to comment
Share on other sites

offtopic:Mi i az moq Samsung go zeh nov ama mi dadoha garanciqta ni6to 4e be6e na drugo ime pak mi q priznaha

 

P.S Sorry za offtopica :punk

Link to comment
Share on other sites

Е не с лошото де иди до някой сервиз и ги питай колко пари ще ти вземат да ти го оправят. Мога да ти препоръчам един сервиз, където ако не могат да ти го оправят поне ще ти някой,който може да се справи с проблема.

Ако искаш - ЛС

Link to comment
Share on other sites

Е не с лошото де иди до някой сервиз и ги питай колко пари ще ти вземат да ти го оправят. Мога да ти препоръчам един сервиз, където ако не могат да ти го оправят поне ще ти някой,който може да се справи с проблема.

Ако искаш - ЛС

 

 

davai adresa

Link to comment
Share on other sites

ne sam se zamislql po vaprosa,moje bi ,no parvo 6te se opitam da mu opravq kamerata pak da si snima, ina4e v tova sastoqnie edva li nqkoi 6te se zainteresuva

davam ti 350 :rolleyes: lv. v tova sastoqnie

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...