Jump to content
BulForum.com

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

nikk70

Търся съвет относно качествен DSLR/огл-реф/ фотоапарат

Recommended Posts

Интересуваме всичко за DSLR фотоапарати Марки Цени Година на производство

Като ще купуваш нещо, пише в раздела за Купуване ;)

Качествен - ми вземи си Nikon D810, или D750. Ако не искаш ФФ, Nikon d7100, d7200.

Като ще купуваш нещо, пише в раздела за Купуване ;)

Качествен - ми вземи си Nikon D810, или D750. Ако не искаш ФФ, Nikon d7100, d7200.

що  ми се караш само ?

Никой не ти се кара(ше). Ти направи ли си елементарния труд да потърсиш сам?! Или е по-лесно да седнеш на масата и да кажеш "сервирайте ми всичко, аз само ще ям и пия". С риск да те разочаровам - тук не сме безплатен онлайн каталог по всичко. Има форуми за фотография, където съм сигурен, че има стотици статии. Сигурен съм, също така и че гугъл няма да ги запази в тайна от теб. Никой не обича готованците, които очакват някой да седне и да им разкаже всичко наготово.

що  ми се караш само ?

a4051682-217-DOUBLE-FACEPALM-600x480.jpg

Никой не ти се кара(ше). Ти направи ли си елементарния труд да потърсиш сам?! Или е по-лесно да седнеш на масата и да кажеш "сервирайте ми всичко, аз само ще ям и пия". С риск да те разочаровам - тук не сме безплатен онлайн каталог по всичко. Има форуми за фотография, където съм сигурен, че има стотици статии. Сигурен съм, също така и че гугъл няма да ги запази в тайна от теб. Никой не обича готованците, които очакват някой да седне и да им разкаже всичко наготово.

а ти откъде се пръкна ха

а ти откъде се пръкна ха

ее напълни се с примитивни хора НОРМАЛНО!

Брато, не е много добра постъпка да вля'аш с бутонките директно. Айде по-внимателно, ако обичаш.

А по въпроса ти - дефинирай малко по-точно какво искаш - ще купуваш ли, искаш да продаваш ли, хоби ли са ти...

Хората имат сайтове с гигабайтови размери с информацията, която той иска да му се сложи тук под формата на мнения.

Даже първоначално искаше и комбинации с обективи. Дето са стотици модели, комбинирано с десетките тела стават хиляди комбинации. Ама той иска всичко. Не че писал какво иска да снима, какви пари има и т.н - ама го интересува всичко.

Има апарати за < 1000лв, има и такива за над 40К само тялото. Явно не е прочел и грам нещо преди да реши да пише. И после се караме тука видиш ли.

Брато, не е много добра постъпка да вля'аш с бутонките директно. Айде по-внимателно, ако обичаш.

А по въпроса ти - дефинирай малко по-точно какво искаш - ще купуваш ли, искаш да продаваш ли, хоби ли са ти...

баста

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...