Jump to content
BulForum.com

Freelancer


BurNedSouL

Recommended Posts

Zdr warez4eta ima problem s FREELANCER. Pri instalaciq na CD-to koeto svalih ot tozi prekrasen sajt mi dava greshka v CAB2 fajla, sled koeto deinstalira igrata. Opitah po4ti vsi4ko, dori daemon-tools emulaciq na securerom (zashtoto razbrah 4e takava e zashtitata na CD-to), no uvi dori i togava dava tazi dosadna greshka pri CAB 2 Arhiva, pisha vi s nadejdata, 4e shte opravite problema shte moga da pigraq tazi gotina igra, A igrata e dobra, ve4e razcykah demoto i trqbva da kaja 4e ima mnogo gotini raboti, abe vse edno igraesh X-beyond the frontier i x-wing ednovremenno :)))). Ajde 4ao za sega i dano opravite igrata skoro!!!

Link to comment
Share on other sites

XM az ne stignah da igraq.Kato vidqh 4e nqma zvuk na introto(v interes na istinata v na4aloto ima6e).Pyk i tuk ima6e tema v koqto ako ne se byrkam chochosan be6e kazal kak se opravq :ghost

Link to comment
Share on other sites

Ok de te sa 40 i nqkolko arhiva(rar) sys sfv fail i izob6to ne mislq 4e problema e ot povreda na nqkoj arhiv poneje pri extract na samoto ISO RAR-a ne mi dava gresha ot sorta na "file is corupted" ili neshto takova, sled zapisvane pri samata instalaciq a problema nqkyde kyb 90% kazwa: "can not finish instalation the archive CAB2 is corupted please restart your computer and run the instalation again". Pri polojenie 4e se razarhivira i pyrji bez problem sys verify sled zapis i pri polojenie 4e izpolzwah d-tools sys emulaciq na secure rom zashtita(kakvato e tazi na igrata) ne znam! Az taka ili ina4e pak q dyrpam, no mi se struva 4e neshto drugo ne e nared!! Kakto i da e blagodarq vi za mneniqta! :) Shte se 4uem pak kato q drypna otnovo!

Link to comment
Share on other sites

FREELANCER si go drypnah predi sedmica i si go igraja kato pi4 i nikvi

 

problemi ne sym imal s nishto!

 

Proverete si sistemite - vse pak igrata e na Microsoft - vsi4ko moje

 

da se o4akva

Link to comment
Share on other sites

Sistemata mi e Athlon Xp 1600 + 512 DDR Ram Daytona GeForce 2 MX 400 64 Mb s DMAX 30 GB 7200 rpm + Win89SE installnat predi 1 sedmica sys IE 6.0 WMP 9.0 NvidiaDetonator 29.42(naj dobroto za MX - 220 score better then 43 version under SiSoft Sandra 2002) i izob6to za towa govorq i znam kakva mi e sistemata i problema ne e v neq!!! Kakto i da e drypnah arhivite pak i shte vidq dali e powreda pri teglene ili neshto drugo. BTW zapisah ISO-to s Nero 5510 i to kakto kazah i predi bez problem, dano problema da e bil ot dyrpaneto!! Za sega Bye shte se 4uem utre kato si installna(dano uspeshno FREELANCER).

Link to comment
Share on other sites

imam sam 1 vapros nqkoi puskal li q taq igra v multiplayer 6toto kato dam internet games i dava "connecting to global server..." i nese pokazvat nikvi serveri neznam 6to sa polu4ava taka ako nqmkoi znae da spodeli

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Конектва се и почват да се зареждат сървърите... Едно мулти искаш ли да врътнем? Ако да- РМ.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...