Jump to content
BulForum.com

Дайте ми савет за АМЕРИКА


DAGOTA

Recommended Posts

O.K. :wir

 

Ako mi biaha kazali po-rano,che ima taia tupa veroiatnost da hodim,shtiah da buda prigotvena psihicheski i niamashe da pisha tuk ;) .Vuprosa e,che tozi tup vupros  doyde kato grum ot iasno nebe. :wir  :confused

Kakto da e...Shte igraia na toto. :tongue Napisah tozi vupros da vidia dali imam vtori toto shans. :wir  :D  :D  :D  :woot  :lol:  :)

 

Страхотна тема,

Понеже се оказвам на подобен кръстопът ми беше адски интересно да прочета всичко до тук. Разликата при мен е че моите години са точно 2 пъти повече от на девойчето Дакота.

Всеки си има собствено разбиране и дава различни съвети. Това което аз разбрах за себе си е че то е добре да се получават от хора които са живяли там, а не тези гледали безбройно многото филми с които ни промиват мозаците тука за Америка. Мисля годините са адски важно нещо както казва Вели. На 16 когато си просто няма какво да рискуваш когато отидеш там. Получаваш образование (ако искаш) и после ако те тегли носталгията се връщаш в БГ и те лапват бързо в някоя от многото чуждестранни компании, които се очакват рано или късно да се наместят на нашия пазар.

Тук въпроса е разделен на две защото има и раздяла с родител! Рано или късно това става!

Такъв шанс човек небива да изпуска ! Билета все пак е двупосочен!

Успех!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Replies 77
  • Created
  • Last Reply

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...