Jump to content
BulForum.com

Продавам тонколонки, HDD, зарядно за лаптоп, лаптоп за части


Recommended Posts

Продавам две тонколонки с активен събуфер (май така се казва :grin:  )без драскотина, много качествена изработка, дълбок, плътен идеален звук, дървени кутии, леко зацапани капачета на малките колонки, но може да се свалят и да се изпере плата, отпред има надпис като за марка Uniteq, чудесни за  компютър или нещо друго, не знам мощности, но са доста яки, ЦЕНА - 20лв.      ПРОДАДЕНИ!

 

4083be345c6c8a59.jpg            451ebadc4129bb3b.jpg

 

 

 

Зарядно за лаптоп, ползвано е с Тошиба Сателит, но ги няма вече ни тошибата, ни сателита :-)   Работещо, не загрява, дебели кабели, LiteOn, модел PA-1650-02,   

INPUT 100-240 v,  ~1.6A, 50-60 Hz,    OUTPUT 19V   3.42A  65W, пълен оригинал         ЦЕНА - 20лв.    ОТПАДА ОТ ПРОДАЖБА!

 

6c86bc198525d432.jpg

 

 

 

Хард диск Seagate Barracuda 7200.7,    120 Gbytes, model ST3120827AS,   Serial ATA

перфектен, ползван е като втори хард и скоро е свален от работещ компютър, доколкото знам е безшумен и съвсем читав,   ЦЕНА - 20лв.   15 лв.     ПРОДАДЕН!

 

f880ff8a974e50ea.jpg

 

 

Netbook Acer Aspire One ZG5   ПРОДАДЕН!

 

 

aed1c95faa8a824d.jpg     ae241292e1b5dddc.jpg

 

 

СЪСТОЯНИЕ:   Не пали. По последен спомен батерията държеше около 20 мин, матрицата е здрава, няма изгорели пиксели, клавиатурата е здрава, не липсват клавиши, харда е 160 Gb, има си всичко като истинска машина :-) Счупени са пантите!!!   Продава се както е, ако иска някой и може да си го поправи или да се ползва за резервни части, няма зарядно към него.

 

ЦЕНА - 20 лв.

 

 

За връзка с мен предпочитам по телефон, моя номер е     *****************************

Link to comment
Share on other sites

Здрасти, ще взема тонколоните. Ще се разберем на лични.

ok, запазвам, пиши ми или се обади

Взимам лаптопчето.Ще се разберем по телефона

сделката е факт  :beerchug

Link to comment
Share on other sites

Нареждам се за зарядното, пусни ми телефон на лично. Обаче ще го взема към Петък, че съм извън Пловдив.

ОТПАДА ОТ ПРОДАЖБА!     :shy:

Link to comment
Share on other sites

Не ме потърсиха за запазените неща, така че тонколоните и харда са в продажба.

колонките за мен ако може дай ми телефон на ЛС

Link to comment
Share on other sites

колонките за мен ако може дай ми телефон на ЛС

 

сделката е факт   :beerchug

 

 

Айде, народе, остана само харда - Seagate Barracuda 7200.7,    120 Gbytes, model ST3120827AS,   Serial ATA - нова цена 15 лв.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...