Jump to content
BulForum.com

Каква е мелодията на GSM-a ви


w-e-s-t-4-o

Recommended Posts

  • Replies 74
  • Created
  • Last Reply

Аз съм на Кармен... :tongue

Наскоро четох една статия в списанието на М-тел, че мелодията на телефона на един човек, характеризира неговия характер. Такива, които нямат записани специални мелодий, а ползват обикновените, са скучни, затворени хора, които не обичат разнообразието (и там бяха изредени множество негативни епитети по този случай)

По тая логика аз за нищо не ставам :lol:

Още една мелодийка, с която ми звъни GSM-а е Тон Звънене 1 на Samsung C100 i X100. Който я знае да се сеща B)

Link to comment
Share on other sites

/offtopic

Аз съм на Кармен... :tongue

Наскоро четох една статия в списанието на М-тел, че мелодията на телефона на един човек, характеризира неговия характер. Такива, които нямат записани специални мелодий, а ползват обикновените, са скучни, затворени хора, които не обичат разнообразието (и там бяха изредени множество негативни епитети по този случай)

Логично е така да пише в списанието на тези мръсници от М-тел-нали те имат далавера да теглиш мелодии и пр.

Link to comment
Share on other sites

За семейство-classic, за приятели-techno,за съобщения-holiday и други

Link to comment
Share on other sites

Изкомпозирал съм си бързото соло на Master of Puppets :punk . Отне ми четири часа от табулатурата да го правяна ноти

Link to comment
Share on other sites

/offtopic

 

Логично е така да пише в списанието на тези мръсници от М-тел-нали те имат далавера да теглиш мелодии и пр.

Да, но това беше цитат пък от някви французи... :zzz

Link to comment
Share on other sites

А случаино някои да има или да знае от каде мога да си сваля звуци някакви от сорта на пушкания псувания и такива :blink:

Link to comment
Share on other sites

Tramce B-Siemens.

Link to comment
Share on other sites

А случаино някои да има или да знае от каде мога да си сваля звуци някакви от сорта на пушкания псувания и такива :blink:

 

ако телефона ти поддържа .wav отиваш в датата и търсиш и всичко що е 8 битово тръгва. А ако имаш и микрофон може и сам да си направиш пъшкания псувания и такива ;)

Link to comment
Share on other sites

ако телефона ти поддържа .wav отиваш в датата и търсиш и всичко що е 8 битово тръгва. А ако имаш и микрофон може и сам да си направиш пъшкания псувания и такива  ;)

 

ne mojah te razbera q dai link 4e ne mivadeneshto nishto ili az nemoa go namerq :punk

Link to comment
Share on other sites

ДДДРРРРЪЪЪЪЪН , Дръъъъъъъннн (като стар разцепен телефон със шайба) Преди бях със докото ама ей така за Т@6@К 6тото като го 4уех се разцепвах от простотия.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...