Jump to content
BulForum.com

Майкъл Оуен подписа с Real Madrid


ITI

Recommended Posts

I nai umnite pravqt greshki vzemi za primer Fiorentina edin ot nai elitnite cluboove c Calcio i vypreki tova ispadna v finansova kriza i se svleche v C1 diviziq. Skoro da ochakvame i Real  :lol:  :woot  ;)  :P  :D  :D  :)  :rolleyes:  B)  :punk  :punk  :punk

 

 

а дано де! :woot ако това стане се разбия от смях :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 69
  • Created
  • Last Reply

Преди време чух,че Real не желае да продължи договора на Figo, а той свършва в края на тази година.И най-вероятно ще напусне в посока Англия. Така Реал ще спечели пари, за да плати част от дълговете си.

Link to comment
Share on other sites

Преди време чух,че Real не желае да продължи договора на Figo, а той свършва в края на тази година.И най-вероятно ще напусне в посока Англия. Така Реал ще спечели пари, за да плати част от дълговете си.

ако мислиш че 25-30 милионо от трансфера на фиго ще помогнат на реал дълбоко се лъжеш става дума за дългове от сорта на някокло стотин милиона най-млако 150 милиона!

Link to comment
Share on other sites

Реал Мдрид не е нищо повече от пътуващ цирк, това на всички е известно. Жал ме е за Оуен, защото ще попадне на място, което въобще не е за него. Той не е някъкъв стойкаджия като Бекъм, а сериозен играч....

Link to comment
Share on other sites

Преди време чух,че Real не желае да продължи договора на Figo, а той свършва в края на тази година.И най-вероятно ще напусне в посока Англия. Така Реал ще спечели пари, за да плати част от дълговете си.

 

 

ако мислиш че 25-30 милионо от трансфера на фиго ще помогнат на реал дълбоко се лъжеш става дума за дългове от сорта на някокло стотин милиона най-млако 150 милиона!

пичове, ако както казва ITI договорът на Фиго свърши, то тогава Фиго става свободен агент, което означава, че Реал няма да вземе и стотинка от неговия трансфер, пример е Ривалдо, неговият договор с Барселона изтече и той отиде в Милан без никаква зделка, и без Милан да плаща нищо за него. Така че ако Реал не продължи договора на Фиго, ще загуби и парите от трансфера. Колкото до Owen ще се поразтъпче до Испания, ще пообикаля и след няколко годинки ще се върне в Англия

Link to comment
Share on other sites

И то много често...

 

hahahahahhahahahaha

 

Фиго в англия щял да ходи.. хмз :) дали няма да иде в Манчестър след като Рой Кийн ще се пенсионира? някой знае ли някаква страница където пише трансферите във всички Европейски клубове? ама не такива спекулаций, ами истински трансфери. такива дето са станали или са пред ставане.

Link to comment
Share on other sites

Ave hora. Owen ot dne natatak nqma da e futbolist a 4ista4 na skameiki v Real. Vse pak trqbva i tazi rabota nqkoq zvezda da var6i. :P :P :P A tva Real Madrid e super tap otbor. F.C. BARCELONA RULEZ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

I TOZI SEZON 6TE NAPRAVIM REAL ZA SMQH !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :punk :punk :punk :punk :punk :punk :punk

Link to comment
Share on other sites

Ave hora. Owen ot dne natatak nqma da e futbolist a 4ista4 na skameiki v Real. Vse pak trqbva i tazi rabota nqkoq zvezda da var6i.  :P  :P  :P  A tva Real Madrid e super tap otbor.      F.C.  BARCELONA RULEZ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

I TOZI SEZON 6TE NAPRAVIM REAL ZA SMQH !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :punk  :punk  :punk  :punk  :punk  :punk  :punk

Jaguar....Нещо ми се струва че се изказваш неподготвен..?

Link to comment
Share on other sites

vijte REAL napravi slab sezon,priznavam si go makar 4e sam fen na REAL,no az go otdavam na treniora.Dokato Karlos KEiro6 be6e nastavnik v otbora be6e totalen xaos,vsqka zvezda gleda6e da se izqvi.Kolkoto do Owen az ne go obi4am kato igra4.6te zapalva dupkite v otbora.Sega 6te vidim noviq sezon kak 6te e?Nadqvam se dobre i da vzemem nqkoq kupa :rolleyes: :)

Link to comment
Share on other sites

Carlos Quieroz е супер пич и много навътре в нещата. Явно обаче е свикнал да работи той а не ръководството които не го послушаха и не му дадоха да купи защитници а дадоха сумати пари за Бекъм от когото нямаха нужда... Просто никой не го остави да работи а играчите нещо не го харесваха а те на Реал играчите всите са много важни и затова стана тоя сезон.

Link to comment
Share on other sites

Говорите глупости или на изуст! Ами няма отбор който да няма кризи. Включително и най-богатия клуб Манчестър Юнайтед. Но няма отбор с титлите на Реал. Които си ги говори тия ама това не е същия отбор нека да каже кой отбор си седи същия наред с години и постига успехи?

Link to comment
Share on other sites

1во кейрош дойде след бекам!

2ро фиго мноо ясно че ще го продадът ако изобщо ще го правят преди края на сезона (в зиманата пауза)

3то мое ти се струва неподготвен но си е напълно подготвен БАРСА СА ШАМПИОНИ ТОЗИ СЕЗОН 100000%!!!!

Link to comment
Share on other sites

Не!

 

Мисля, че човек трябва да мисли, преди да говори и да се съобразява какво всъщност казва. Не ми пука кой ще става шампион.

 

А и ти не ми отговори на въпроса!

Link to comment
Share on other sites

ми за еврофутбол ли става дума?

1во ирая някой път

2ро тряя някой ми пуска прогнозите щото съм млад :)

3то някой път съм доста пристрастен и за това греша някоя друга прогноза

Link to comment
Share on other sites

1во кейрош дойде след бекам!

2ро фиго мноо ясно че ще го продадът ако изобщо ще го правят преди края на сезона (в зиманата пауза)

3то мое ти се струва неподготвен но си е напълно подготвен БАРСА СА ШАМПИОНИ ТОЗИ СЕЗОН 100000%!!!!

 

И на мен ми се иска, но предвид доста агресивната трансферна политика на Реал и Валенсия ще им е доста трудно.

А за Оуен ще кажа, че ако не друго поне го взеха за жълти стотинки макар, че според мен напоследък да е в някаква смешна форма. Ще започне сезона като титуляр пък после ще видим.

Link to comment
Share on other sites

Именно- Трябва да бъдеш обективен, а не пристрастен!

:)

Хайде, приключваме с оффтопика!

ем мога да ти кажа че съм напълно обективен по отношение на реал както казах за мен тва не е отбор отбора имахора от школата си да кажем те имат раул отбора му пука за играта и футбола на тях им пука за парите и за дълговете !

Link to comment
Share on other sites

don_anton, samo taka!!! BARCELONA SA 100 PATI PO-DOBRI OT REAL. NE ZNAM DALI 6TE SA 6AMPIONI, MAKAR 4E MI SE ISKA, NO 6TE NAPRAVQT REAL ZA SMQH !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A MOJE I V 6AMPIONSKATA LIGA DA NAPRAVIM NE6TO !!!!!

BARCA ZA RAZLIKA OT REAL E FUTBOLEN KLUB A NE KUP4INA MANEKENKI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Аз харесвам манекен(к)и и нямам нищо против тях! :)

Не говоря конкретно за Реал, а принципно. Понеже за вас манекените явно са някакви вампири кръвопийци или не знам какво...

 

Jaguar, погледни тук за всеки случай ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...