Jump to content
BulForum.com

Emulator Site Project


VeNoM_2431

Recommended Posts

  • Replies 88
  • Created
  • Last Reply

ako si napraviish mqsto nqkude pusni user/pass i servera i nie da slagame tam neshta, sonic moje da napravish edin scrit html ili prosto edno scriptche, moje i flash s password, kojto da vodi do vutreshen html s info za useri, paroli, kude imame serveri, emaila na web saita s user/pass za nego i takiva neshta...

 

na men mnogo mi se iska da se zanimavam s tezi neshta , no v momenta sum pretrupan i ot rabota i ot uchene, prosto ne moga da disham, kato mi se osvobodi malko vreme i az shte porabotq nad nqkoe review, menutata i muzikata na tzentralniq sait, namerih edno ludo parche shte izreja edin loop ot nego , nqma da stane poveche ot 25k, puk e drugo kato ima muzika na saita...

Link to comment
Share on other sites

Съжалявам, не можах да намеря server, т.е. отказаха ми. Карай де, за сега без картинки, пък после ще ги сложим. А, и м/у другото тая гониа завършвам гимназия и затова може да си позабавя ревюто.

Link to comment
Share on other sites

Да бе, ама аз в 12!!! калс се чупя от учене. Гледай малко новините и ще видиш к'во шоу е с тия матури. За сега го караме на тука има - тука нема, та ша видим. Но аз ревюто ще го свърша до седмица две, трябва само да ми остане време да седна да го почна. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Хахах аз съм майстор!!! :D :D :D

 

Между другото имам идея....

Ще се опитам* да сменя дизайна на сайта към X-Box...

Мисля че ще се получи нещо ;)

Link to comment
Share on other sites

Това ще е нещо като лого (ще стои най горе на главната и останаите страници)... Мисля че ще изглежда добре на черен фон.

a.jpg

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...