Jump to content
BulForum.com

Emulator Site Project


VeNoM_2431

Recommended Posts

  • Replies 88
  • Created
  • Last Reply

Ммм... Сайта изглежда много добре, само дето е малко черен. С Flash (нещо вътре в сайта), ще изглежда идеално. А, и дай оная голямата картинка от миналия сайт да я направим на Flash и да я бутнем някъде.

Що се отнася до ромове, аз имам бая за Mame. Т.е., те са за Arcade, Sega, Nintendo, PSX, а имам една и за Sinclair (ако някой знае това пък каво е). Ще запълня поне 300MB, отма. Само дето мойте сигурно и вие ги имате. Я дайте post-вайте всеки точно какво има (имена), та да знаем. Мен точно сега не ми се занимава, че трябва да ям, ама после сигурно.

Форума, той си е същия, само кажете как работи search-а, да знаем дали ще може да се търси свясно. А ми се струва, че ще е по добре да сложим ревютата извин форума, на HTML, така ще можем директно да бутнем и ScreenShot-овете. Но ако качваме rom-овете на veno на server-а, как ще ги качваме ние, дето не сме master-и? Или то няма нужда? Кажете.

 

А, и много ще е добре да сложим dir само с игри за PSX 2, само дето не знам с какво ще го напълним :)

Link to comment
Share on other sites

Sonik otde go nameri toq template? Daj mi .fla faila za da vidq az kakvo moga da napravq po vuprosa i da poexperimentiram :))) da mi dojde nqkoq ideq

 

-- samo deto trqbva da promenim imeto na saita, v smisul lesno da se pishe - Emulationzone.bg - mislq che e qko, trqbva da go regnem nqkude, ako trqbva da suberem pari vsichki koito shte go pravim tova i shte ni izleze evtinko.

 

za foruma, da invision si e qk, q obache ni napravi moderatori :) s venom

osven tova mislq che reviewtata shte e po dobre da sa na otdelni html failcheta. I vsichki reviewta she trqbva da se pomestvat v ramkite na 350-400 dumi kato gi pishat.. ili neshto takova

Link to comment
Share on other sites

Ммммм за сайта мисля че не е необходимо задължително .bg ... по добре да му регна 1 .tk (без реклами и безплатно!!!)

 

 

А ето ти и файловете на сайта:

http://www.freelayouts.com/templates/zipfiles/1254.zip

Link to comment
Share on other sites

ami zashtoto hostiinga sigurno nqma da dade tk mnogo qsno :)

 

venom sonic vijte tova http://mail.dir.bg/~chochosan/sample.exe kato gi razarhivirate pusnete home.swf

Moje da izglejda po podoben nachin, moje i bez animatziqta otlqvo :) shtoto e obemista, ne e obache ot template pravil sum si go za sait i sum go zarqzal, imam predvid che ako e flash taka shte izglejda gore dolu...

Link to comment
Share on other sites

Виж ся... има работещ .tk (от стария сайт) www.vsonic.tk ... води към същото (сайта, защото съм сложил новия на мястото на стария) После като му измислим 1 име ще видим и къв ще е домейнът.

 

 

 

Мммм тва дето си го направил ми се струва дребничко :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Ми ае да измислим име на сайта... такова каквото несъществува (не като дамейн) инече името е яко но друг сайт го ползва.

Link to comment
Share on other sites

Хайде направете 1н полл с повечето имена и който остане това ще е.... само да проверяваме дали името не е заето (от който и да е друг сайт, защото мисля че например emuzone беше заето но сега не ми се занимава да ги проверявам)

Link to comment
Share on other sites

За ъплоадването:

Ъплоадвай там само сайта, никви помове, емулатори или игри защото сървъра дава 50МБ място и не повече

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...