Jump to content
BulForum.com

Emulator Site Project


VeNoM_2431

Recommended Posts

  • Replies 88
  • Created
  • Last Reply

Ммм... Сайта изгелжда добре. Може би тия преазни limk-ове можеш да им сложиш Credits, The Team, се нещо, да не седят празни. Значи все пак бутнахте ревютата във форуба. Добре де, ама направете topic-ите да се lock-ват веднага след post, за да не се пишат простотии. Значи аз още от утре се заемам да пиша ревю на Marvel vs. Capcom 1. Ако някой вече е започнал такова, кажете, аз щв проверя пак утре.

Link to comment
Share on other sites

dobre kakvi shte sa podsaitovee, linkovete ... ednoto sus sigurnost shte e forum, edno links kum saitove s emulaori, link s directni linkove kum igri. i osven tova samo moderatori shte mogat da puskat reviewta, i vsichki shte gi pravim po edin i sushti nachin, sus screen shot nad i pod teksta i s vote (poll) dali si struva reviewto ili ne :))) malko kritika e zdravoslovna :)

 

no kakvi drugi podsaitove shte ima?

Link to comment
Share on other sites

Хубаво, link-овете са добре, обаче все пак смятам, че Credits е по-добре от About Us, Info или Feedback. Но в крайна сметка и те не са лоши. Ама да си дойдем на въпроса. Ако само moderator-и могат да постват ревюта, вземете ми направте моя account moderator, че да мога и аз. Значи, не знам точно как става и трябва ли e-mail address, затова за всеки случай: nero_orog@hotmail.com

 

10х

Link to comment
Share on other sites

Кажете ми какво да слагам на главната страница и да почвам утре или когато тама да правя сайта (HTML, TXT такива работи)

Link to comment
Share on other sites

Момчета, казахте да питам, и ето на питам 2 неща:

1. Как да правя Bold, Text size, ... ? Повах го веднъж, ама само едно ми излезе в reply-а.

2. Как да слагам картинки? Разбирай, до сега във форумис съм бил само член (т.е. членувал съм, не че съм бил "ЧЛЕН").

 

Много ще ми помогнете, яе почнах едно ревю на Marvel vs Capcom и по едно време се стих, че не знак как да го сложа. Аз ли трябва да си правя screenshot-ите, или тябва да ползвам готови. Се едно не е проблем, само кажете.

Link to comment
Share on other sites

adres kum snimkata

teksta koito iska6 da e udebelen

naklonen

tekst za linka

pod4ertan tekst

Може да съчетаваш таговете....

За да направиш теста удебелен, налконен или каквото и да е исползвай горното меню (преди текста натискаш В и като си напишеш текста пак натискаш В *)

Така и с картинките и с всичко

Link to comment
Share on other sites

Убу, ясно ми стана. В такъв случй къде трябва да кача картинките? Имаме ли си някво място на site-а, или аз да си търся server?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...