Jump to content
BulForum.com

Производство на CD-та


Airfan

Recommended Posts

Здравейте,

 

Интересувам се къде в Пловдив се произвеждат CD-та и къде мога да купя на едро от фирмата производител?

 

Ако някой смята, че това е поверителна информация, да се чувства свободен да ми пише лично съобщение.

 

Благодаря

Link to comment
Share on other sites

Има една фирма диноел дето лепи върху евросилвър свои етикети :) Ако това наричаш производство. Иначе ти препоръчвам пак от същата фирма Принко за 25 стинки бройката.

Ами дайте някви координати де?

Link to comment
Share on other sites

Да, знам го това място и от там си купувам дисковете, но все пак и той ги купува от някъде.... Ще ми се да го прескоча като инстанция и аз да си ги взимам на едро директно от производителя.

Link to comment
Share on other sites

на ул. Капитан Райчо, там където е Евмолпия, от другата страна на улицата в един от тези блокове (всички са разположени перпендикулярно на улицата), в последния вход (най-далечния от към улицата) се намира това което ти трябва. Има табела на компютърна фирма, но това с дисковете е съседната врата. На първия етаж. Лявата врата. Продават кутийки и дискове на едро. Ходил съм с един познат, затова не мога да ти кажа по-точно адреса, ние се лутахме между блоковете докато го намерим. Помня, че имаше голям трафопост пред този блок или пред съседния.

Link to comment
Share on other sites

Има една фирма диноел дето лепи върху евросилвър свои етикети :) Ако това наричаш производство. Иначе ти препоръчвам пак от същата фирма Принко за 25 стинки бройката.

 

A prodavat li na drebno???

Link to comment
Share on other sites

A prodavat li na drebno???

 

Да, Диноел продават на едро и дребно, но цените са различни, има цени за до 10 бройки, до 25 бройки, до 100 бройки и т.н.

а пък за особено големи количества вече са възможни и договорки лично с "шефа".

Link to comment
Share on other sites

Да, Диноел продават на едро и дребно, но цените са различни, има цени за до 10 бройки, до 25 бройки, до 100 бройки и т.н.

а пък за особено големи количества вече са възможни и договорки лично с "шефа".

 

10X

Link to comment
Share on other sites

Повече от 1000.

 

kicko - благодаря ти, ще ида да проверя. Дано са още там.

 

Ако имаш впредвид 1000 шпиндела дискове е на едро, иначе 1000 диска си е на дребно...не очаквай да ти направят кой знае колко големи отстъпки.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...