Jump to content
BulForum.com

Търся вентилатор


Recommended Posts

този в момeнта е много стар,скапан е,опитвал съм да го смажа но просто си бучи и тва е .. та трябва ми да купя нов,ако някой има или знае от къде мога да си купя ще съм благодарен ... ето и снимки за повече инфо:

 

000_0624.jpg

 

000_0625.jpg

 

000_0627.jpg

Link to comment
Share on other sites

хм,бях на 3 места,във вали,ресет и в ера и казаха че почти никъде няма такива вентове вече ... странно. .  :blink:

erata sux az sam do erata i predi si zimah ot tiah mn lajat i niakoi ne6ta im beha razvaleni :/ naprimer zeh 40Cd-ta si4ki do 1 precakani potarsi v niakoia druga kompania samo4e da ne e v era-ta :sayjin :sayjin

Link to comment
Share on other sites

добре ся мерси че ми каза че ерата сух,а аз кво да напраа?хич не ма боли мнението ти за ера,просто питам каде мога да си зема пустия вентилатор .. мерси предварително ..

Link to comment
Share on other sites

Сложи си радяторче кво го мислиш. Тия вентилатори са пунта мара.

виж не се бях замислял .. то даже ми казаха че някои хора са карали направо без вент .. то чипа не греел кой знае колко,ама пък баш без нищо...знам ли ... дали радиатора ще охлажда достатъчно и къде и къв ми препоръчвате ...?

Link to comment
Share on other sites

Guest the_hot_guy

naistina ventilotor ne ti trqbva na men mi sprq po edno vreme i karah bez 1 mesec daje pove4e 1 mesec otkakto go zabelqzoh 4e ne raboti :lol: ina4e ne se znae :D ina4e posle otidoh v noel computers (www.noelcomputers.com) <za info ako iska6 i si zeh edin ama toi ze 4e ne stana i az mu izkartih otstrani ramkata i go zakrepih s edn dvusttrana lepenka i demek bez ramka ostana samo vintolatar4eto v starata ramka ama ne zakrepeno zasega huuu ama pak posle i buksatas ne stana ta reznah ot striq buksata i q saedinih s novit i sega prosto si4ko e ok :) raboti ne bu4i ne greeee kartata kato q pipna e normalno i taka :) :bgrin: ina4e noel imat vqkvi ventiolatori otidi i bi trqbvalo vednaga da te obsluzat !

Link to comment
Share on other sites

Последно помня, че в Адроид имаше Titan за $5. Иначе ми казаха че източно от хотел Санктпетербург има магазин за колела, а до него такъв за електроника. Е там имали noname по лев и педесе.

Link to comment
Share on other sites

добре,ще проверя на местата,които всички споменахте,благодаря много на всички ... а другия проблем е че вента с радиаторчето е залепен за чипа и не може да се махне,страх ме е да го напъна щото да не зема да отлепа и чипа с него,моля помагайте :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

taze toq ventilatora ot nvidiata stava ako iska6 moga ti go dam za 5leva s kartata zaedno:)best wishes

p.s. kutiqta e perfektna thanx

Link to comment
Share on other sites

хм,бях на 3 места,във вали,ресет и в ера и казаха че почти никъде няма такива вентове вече ... странно. .  :blink:

 

 

Отиди в Smart Systems срещу Изот Сервиз ,там има колкото искаш.

Link to comment
Share on other sites

Guest the_hot_guy

i az imah sa6tiqt problem we za tva 6oto i namen mi e zalepen ti vikam 4e si izkartih onaq ramka i prosto samit ven. go turih v strata ramka prosto go zalepih s dvutranno tikso !!!! :)

Link to comment
Share on other sites

добре,ще проверя на местата,които всички споменахте,благодаря много на всички ... а другия проблем е че вента с радиаторчето е залепен за чипа и не може да се махне,страх ме е да го напъна щото да не зема да отлепа и чипа с него,моля помагайте  :rolleyes:

Търси комплектите радиатори на Titan, много са добри за такава карта. А махането на стария радиатор става, като се замръзи картата. Затватяш я в найлонов плик и я мушкаш за няколко часа във фризера. Като я извадиш, пробваш с рязко завъртане на радиатора или пъхваш неща плоско (линийка) между радиатора и картата и напъваш пак рязко!

Link to comment
Share on other sites

Търси комплектите радиатори на Titan, много са добри за такава карта. А махането на стария радиатор става, като се замръзи картата. Затватяш я в найлонов плик и я мушкаш за няколко часа във фризера. Като я извадиш, пробваш с рязко завъртане на радиатора или пъхваш неща плоско (линийка) между радиатора и картата и напъваш пак рязко!

 

брей,тва е ново .. утре ще го пробвам .. нали след тва пак мога да си го сложа същия вент .. смисал да си го махна ей така колокото да го разлепа и после пак да си го тура докат си намера нов .. ?

Link to comment
Share on other sites

ами сега си намерих един абсолютно същия като стария ми и съм доволен .. иначе съм страшно благодарен на всички че ми помогнахте .. мерси :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...