Jump to content
BulForum.com

Заменям с доплащане


Recommended Posts

Процесора е intel Celeron 1Ghz Tualatin 256kb cache (НЕ е клокван!)

Дъното е Fastfame 3IEF с intel 815ЕР B-step чипсет.

RAMa е 2х128mb SDRAM PC133 (едната е QDI 8 Chip другата е 4 чипа марката не я знам)

 

Търся нещо от рода на :

 

AMD Athlon XP 1700+/2000+

Дъното да поддържа AGP 8x DDR400 и да не е с много бавен чипсет.

Рама да е DDR 333/400 (за предпочитане е 400)

Link to comment
Share on other sites

Би ли казал цена за тези 3 неща. Ще сглобявам една машина и бих ги платил, ако цената ме устройва? Може и на ЛС(РМ).

Link to comment
Share on other sites

За сега няма да ги продавам защото иначе оставам без РС.Трябва да имам сигурни нови части,за да ги продам.Утре е възможно да зема още пари за нови части така че утре ще ти кажа дали ще ги продавам.Иначе 140лв мисля че е добра цена.

Link to comment
Share on other sites

Мога да платя 100лв. веднага.Ако ти харесва офертата - обади се.Ако не - успех в размяната/продажбата.

Link to comment
Share on other sites

Мога да платя 100лв. веднага.Ако ти харесва офертата - обади се.Ако не - успех в размяната/продажбата.

Sorry ама само РАМа струва около 60лв,и така излиза че дъното и процесора са 40лв,което според мен(а и не само според мен) е нереална цена.

Link to comment
Share on other sites

Sorry ама само РАМа струва около 60лв,и така излиза че дъното и процесора са 40лв,което според мен(а и не само според мен) е нереална цена.

 

И аз имам същия проблем само дето Рам-а е цял 256 . Ако наистина реалната цена е 100лева ще взема да го подаря на някой вместо да го продавам! :angry1 :angry1 :angry1

Link to comment
Share on other sites

Компонентите вече се продават! Ако някой иска да ги купи да казва.

Цена 140лв!

Все още приемам оферти за размяна.

Link to comment
Share on other sites

Ами желателно е да не са по одделно.Ако се организирате няколко човека да ги вземете на веднъж така става.Инъче по отделно мисля че няма да стане.А инъче колко би дал за дъното?

Link to comment
Share on other sites

Извън правилата на форума е, но ако направиш справка за цените на компонентите, ще видиш, че за 160 можеш да си купиш всичко от магазина ново с гаранция. Така, че приятна продажба. Моето предложение продължава да е в сила ;)

Link to comment
Share on other sites

На мен XeForce3 ми каза че за дъното и процесора мога да взема 80-90лв като пребавя и рама 50лв става 130/140лв така че аз мисля че това е добра цена.

 

Колкото до твърдението че можеш да си купиш всичко ново за 160лв>>>

Направих справка с www.most.bg >>>

CELERON 1000 FC(370)/FSB100MHZ 35.50 37.00 38.50

128MB PC133 OEM 20.50 21.50 22.50 Х2 = 45$

Общо 83.50$ x 1.5958=133.2493лв

Искаш да ми кажеш че дъното ново трябва да струва 16$ ??? :confused

Моляте кажи ми от къде мога да си купя толкова ефтино части за компютъра.

Не се заяждам с теб просто ме посъветвай от коя фирма да пазарувам. ;)

PEACE :punk

Link to comment
Share on other sites

Едно е да искаш, второ е да можеш, трето и четвърто е да го направиш. Мога да кача на 95, но това е последно.

ммммммммм Много се замислям за тази оферта.

НЕ става! Аз по-хубаво да ти ги подаря :blink:

Под 130лв НЯМА да ги дам!!!

Link to comment
Share on other sites

дъното над 100мхз шината през колко мхз е стъпката за увеличаване?

и каква с стъпката при Vcore 1.3~1.8V ?

и каква версия(ревизия) е?

съжалям че питам такива работи ама мноо малко инфо има в нет-а за тва дъно...аз аз даже и не го бях чувал до сега

имаче по тех характеристики изглежда добре... обаче как е съвместимоста с останалите компоненти?

Link to comment
Share on other sites

дъното над 100мхз шината през колко мхз е стъпката за увеличаване?

и каква с стъпката при Vcore 1.3~1.8V ?

и каква версия(ревизия) е?

съжалям че питам такива работи ама мноо малко инфо има в нет-а за тва дъно...аз аз даже и не го бях чувал до сега

имаче по тех характеристики изглежда добре... обаче как е съвместимоста с останалите компоненти?

Човече в тия оверклокарски работи съм като в магла.Нищо не им разбирам.То за това и не съм клоквал процесора.Колкото до съвместимоста с компонентите до сега съм нямал проблеми.Имам CD-Rom,CD-RW,2HDDЕдното е АТА100 другия АТА33(много е стар и все пак върви),ТV Tuner,LAN И всичките вървят без проблем.Само веднъж се опитах да пусна една стара рам PC66 и не щя да тръгне обаче след тва прочетох в книжката че не го поддържа.

Ако има други въпроси ще ви отговоря(стига да знам за какво ми говорите) :P

 

П.П

Ако има начин да проверя за тия стъпки и Vcore кажи ми на ПМ да проверя и да ти кажа.

Link to comment
Share on other sites

Нова цена 120лв.Ако има навити да казват,свалям го и им го нося веднага.Само да уточня към частите върви и охладител ТИТАН.

Link to comment
Share on other sites

Аз купих всичко - някой любезен модератор може да е затвори - благодаря от името на всички  ;)

Както вече XeForce3 каза той купи частите така че темата може да се затвори.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...