Jump to content
BulForum.com

MOHAA Spearhead Expansion Problem


cmc

Recommended Posts

Ebasi i gadnata rabota - dano nqkoi znae otgovora. Imam Win XP. Instaliram si Medal Of Honor Allied Assault - vsicko ok. Puskam da instaliram Spearhead Expansiona i pri startiraneto mi kazva che versiqta na MOHAA mi e ostarqla - ok saglasen sam, standartno si e versiq 1.0 - installera predlaga da mi q updatene na versiq 1.11 za US i UK versiqta na igrata - davam ok. I togava kazva che moqta versiq e nito us nito uk i abortva. Znachi sas sigurnost versiqta mi e us ili uk zastoto pishe na english - toest ne mi e german, french, italian ili nesto drugo. Ako nqkoi drug koito e s win xp si e instaliram ako moze da mi kaze kak go e napravil tozi fokus ste mu bada MNOGO BLAGODAREN :D :) :D

Link to comment
Share on other sites

mojebi e zashtoto versiqta koqto imash ne e finalnata

pyrviq release na mohaa koito pretendirashe da e final vsyshnost ne beshe

i imennto tozi reslease ima tuk, istinskiq final release beshe na DEViANCE

az nemoga da pomogna shtoto ne si napravih truda da svalq nito edna ot dvete versii

moje bi trqa da porovish iz nqkoi international forum za da razberesh neshto poveche

 

no tova e samo predpolojenie

Link to comment
Share on other sites

Ne we hora - ne mi e cracknata igrata - instaliram q i vednaga probvam da sloza uk/us patcha - kazva che nqmam instalirana uk/us versiq na igrata - cetoh i v drugi forumi - mnogo narod imal sastiq problem kato men. Neznam zasto e taka. Ako nqkoi izmisli nesto da kaze. Samiq Medal of Honor kato si go pusna i ot console mu dam version dava versiq 1.0 - toest ne e nqkakva beta ili prerelease. Edin ot vas spomena che tazi versiq na igrata koqto imam moze da e nesto prerelease - az imam tazi na Fairlight. Nqkoi znae li ot kade moga da svalq Medal of honor Allied Assault na Deviance - ako vaobste v tova e problema

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

spoko i az go imah sastia problem nima strashno

prosto si swali expangana za german versiata

pishe ti na nemski samo za multiplayer

i da ti kaja 4esno ne si zaslujawa da go slagash igrai on-line sas 1.00 goliam gupon e

;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...