Jump to content
BulForum.com

Гръцко!


don_anton

Recommended Posts

Пич мога да ти дам няколко предложения. Например влез в мп3 чалга има папка наречена елиники или нещо такова. Там като почнеш Мазонакис, Пасхалис Терзис, всичките на Нотис Сфаканакис и Зиг Заг са много яки, така че почвай да дърпаш(или просто слушай он лайн) :P

Успех

Link to comment
Share on other sites

don_anton
да ти кажа имам един приятел дето е супер зарибен по гръцкото. Един ден беше у нас и от дата.бг изкара бая мп3-ки ама нали знаеш че гръцките имена са трудни и не можах да ги запомня. Та пак ще го питам за тях(м/у другото има мн яки балади). :music
Link to comment
Share on other sites

да ти кажа имам един приятел дето е супер зарибен по гръцкото. Един ден беше у нас и от дата.бг изкара бая мп3-ки ама нали знаеш че гръцките имена са трудни и не можах да ги запомня. Та пак ще го питам за тях(м/у другото има мн яки балади). :music

 

10x като се сетиш там врътни 1 РМ за да не занимаваме всички хора във форума предварително

:

благодаря ти

Link to comment
Share on other sites

Просто има един бутон "Слушай On-line" или ако го няма този бутон просто можеш да дадеш на линка на песента десен бутон, properties, там e URL-то на песента и го копираш, отваряш си winamp-a или MP или някъв друг Player, даваш add url и Paste-ваш URL-то което беше копирал преди малко. Това е всичко :).

 

П.с. дано се справиш (не е трудно)

Link to comment
Share on other sites

Хахах, Lame_One, мерси много, че ме открехна по тоя въпрос :) . Сега и песните от mp3-bg.com даже мога да си прослушвам преди да ги сваля... :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...