Jump to content
BulForum.com

На колко години сте?


vsinc

На колко години сте?  

137 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • 1 year later...

След 8 дена правя 16 :) :) :) .

Link to comment
Share on other sites

Айдеее пак се почна. Ако незабелязвате горе има анкета, на никой не му дреме наколко сте, за тая работа си има профил. Целта е да се разбере преобладаващата възрастова група във форума.

Link to comment
Share on other sites

То има профил ама много малко си пишат там годините.Аз от когато съм в тоя форум съм ги написал>Не ме е страх да кажа на колко съм но има доста такива незнам защо.Ние тук не ядем според възраста така че няма нищо страшно.

Link to comment
Share on other sites

Ние тук не ядем според възраста така че няма нищо страшно.

 

 

Ех да беше така....ама не е!

Link to comment
Share on other sites

Ех да беше така....ама не е!

 

Еми аз никой не съм изял но някой път се дразня.Защото има момчета(не че аз съм мъж) като земат да ми обесняват с коя били спали коя била грозна с коя незнам си там кво ,коя била с малки ц*** се едно аз жена съм виждал само на снимка а пък да съм спал с някоя тoва изклучено.Се едно аз съм от праисторията и не ми е сега времето.

Link to comment
Share on other sites

Еми аз никой не съм изял но някой път се дразня.Защото има момчета(не че аз съм мъж) като земат да ми обесняват с коя били спали коя била грозна с коя незнам си там кво ,коя била с малки ц*** се едно аз жена съм виждал само на снимка а пък да съм спал с някоя тoва изклучено.Се едно аз съм от праисторията и не ми е сега времето.

 

 

Не говорих за теб споко....визирах други индивиди от форума....то си е за тяхна сметка!

Link to comment
Share on other sites

Айдеее пак се почна. Ако незабелязвате горе има анкета, на никой не му дреме наколко сте, за тая работа си има профил. Целта е да се разбере преобладаващата възрастова група във форума.

 

То няма да е показателно. Много хора като мен са гласували преди повече от година и вече са минали в друга категория...

Link to comment
Share on other sites

То няма да е показателно. Много хора като мен са гласували преди повече от година и вече са минали в друга категория...

Да се зтвори и пусне нова тема, какъв е смисълът всички да се изреждат?

Link to comment
Share on other sites

Никакъв. За това си прав. Просто казвам, че в случая съвсем няма нужда от темата, защото и пола вече не е показателен. Дори това е двойно в подкрепа на твоите думи...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...